ONFIRE DEV S.R.L.

Radiată din 16 aprilie 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ONFIRE DEV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 38755740, Nr. Reg. Com. J08/193/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 29 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MORARULUI, NR.10B, CAMERA 3, cod poștal 500470. Societatea este radiată din data de 16 aprilie 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ONFIRE DEV S.R.L.
CUI
38755740
Stare
Radiată din 16 aprilie 2024
Nr. Registrul Comerțului
J08/193/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 ianuarie 2018
Județ
Brașov
Sediul social
JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MORARULUI, NR.10B, CAMERA 3
Cod poștal
500470
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2023, ONFIRE DEV S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.903 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−10 mii010 mii20 mii30 mii40 mii50 mii2018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 40.546 lei2020 · Cifra de afaceri: 29.248 lei2018 · Profit net: 36.974 lei2019 · Profit net: −140 lei2020 · Profit net: 3.153 lei2021 · Profit net: −281 lei2022 · Profit net: −2.366 lei2023 · Profit net: −1.903 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 40.546 lei41 mii20182020: 29.248 lei29 mii2020
Profit net lei
2018: 36.974 lei37 mii20182019: −140 lei20192020: 3.153 lei20202021: −281 lei20212022: −2.366 lei−2 mii20222023: −1.903 lei−2 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru ONFIRE DEV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 — −1.903 lei în creștere față de 2022 3.841 lei în scădere față de 2022 — — −3.841 lei —
2022 — −2.366 lei în scădere față de 2021 9.637 lei în creștere față de 2021 — 7.699 lei −1.938 lei —
2021 — −281 lei în scădere față de 2020 7.439 lei în scădere față de 2020 44.537 lei 2.928 lei 40.026 lei —
2020 29.248 lei 3.153 lei în creștere față de 2019 8.291 lei în creștere față de 2019 43.825 lei 4.773 lei 40.307 lei —
2019 — −140 lei în scădere față de 2018 6.219 lei în creștere față de 2018 43.014 lei 359 lei 37.154 lei —
2018 40.546 lei 36.974 lei 6.057 lei 1.398 lei 41.953 lei 37.294 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare