ONI CONSTRUCT SRL

ONI CONSTRUCT SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Galaţi, România. Date de identificare: CUI 21458036, Nr. Reg. Com. J2007000557178. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 27 martie 2007. Sediul social este situat la: JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. FEROVIARILOR, NR.8, BL.C4A, SC.2, ET.2, AP.32, cod poștal 800261. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ONI CONSTRUCT SRL
CUI
21458036
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2007000557178
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
27 martie 2007
Județ
Galați
Sediul social
JUD. GALAŢI, MUN. GALAŢI, STR. FEROVIARILOR, NR.8, BL.C4A, SC.2, ET.2, AP.32
Cod poștal
800261
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, ONI CONSTRUCT SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.570.387 lei, un profit net de 83.284 lei și un număr mediu de 6 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 657.505 lei2017 · Cifra de afaceri: 1.094.790 lei2018 · Cifra de afaceri: 2.117.980 lei2019 · Cifra de afaceri: 1.639.882 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.777.331 lei2021 · Cifra de afaceri: 3.416.033 lei2022 · Cifra de afaceri: 3.567.419 lei2023 · Cifra de afaceri: 2.577.112 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.528.353 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.570.387 lei2016 · Profit net: 123.772 lei2017 · Profit net: 439.060 lei2018 · Profit net: 891.506 lei2019 · Profit net: 575.311 lei2020 · Profit net: 1.245.679 lei2021 · Profit net: 1.162.727 lei2022 · Profit net: 1.192.769 lei2023 · Profit net: 916.029 lei2024 · Profit net: −4.856 lei2025 · Profit net: 83.284 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 657.505 lei'162017: 1.094.790 lei'172018: 2.117.980 lei'182019: 1.639.882 lei'192020: 2.777.331 lei'202021: 3.416.033 lei'212022: 3.567.419 lei3,6 mil.'222023: 2.577.112 lei'232024: 1.528.353 lei'242025: 1.570.387 lei1,6 mil.'25
Profit net lei
2016: 123.772 lei'162017: 439.060 lei'172018: 891.506 lei'182019: 575.311 lei'192020: 1.245.679 lei1,2 mil.'202021: 1.162.727 lei'212022: 1.192.769 lei'222023: 916.029 lei'232024: −4.856 lei−5 mii'242025: 83.284 lei83 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru ONI CONSTRUCT SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.570.387 lei în creștere față de 2024 83.284 lei în creștere față de 2024 199.271 lei în scădere față de 2024 991.049 lei 2.203.302 lei 2.995.080 lei 6 în scădere față de 2024
2024 1.528.353 lei în scădere față de 2023 −4.856 lei în scădere față de 2023 288.835 lei în creștere față de 2023 879.438 lei 2.651.192 lei 3.241.795 lei 7
2023 2.577.112 lei în scădere față de 2022 916.029 lei în scădere față de 2022 149.816 lei în creștere față de 2022 735.562 lei 2.984.906 lei 3.570.652 lei 7 în scădere față de 2022
2022 3.567.419 lei în creștere față de 2021 1.192.769 lei în creștere față de 2021 73.342 lei în scădere față de 2021 861.025 lei 2.645.580 lei 3.433.263 lei 8 în scădere față de 2021
2021 3.416.033 lei în creștere față de 2020 1.162.727 lei în scădere față de 2020 81.263 lei în scădere față de 2020 549.305 lei 3.152.451 lei 3.620.493 lei 9 în creștere față de 2020
2020 2.777.331 lei în creștere față de 2019 1.245.679 lei în creștere față de 2019 130.622 lei în scădere față de 2019 533.756 lei 2.054.633 lei 2.457.767 lei 7 în creștere față de 2019
2019 1.639.882 lei în scădere față de 2018 575.311 lei în scădere față de 2018 194.099 lei în scădere față de 2018 273.057 lei 1.479.629 lei 1.558.587 lei 6
2018 2.117.980 lei în creștere față de 2017 891.506 lei în creștere față de 2017 231.149 lei în scădere față de 2017 399.169 lei 1.213.097 lei 1.381.117 lei 6 în creștere față de 2017
2017 1.094.790 lei în creștere față de 2016 439.060 lei în creștere față de 2016 307.808 lei în creștere față de 2016 338.371 lei 459.048 lei 489.611 lei 3 în scădere față de 2016
2016 657.505 lei 123.772 lei 115.895 lei 102.583 lei 171.411 lei 158.099 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.