ONLY RIGHT INVESTMENTS S.R.L.

Radiată din 20 august 2024. Această firmă nu mai este în funcțiune.

ONLY RIGHT INVESTMENTS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 43170190, Nr. Reg. Com. J12/3261/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5610 - Restaurante. Societatea a fost înființată la data de 12 octombrie 2020. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, PŢA. ABATOR, BL.TURN, SC.1, ET.1, AP.3. Societatea este radiată din data de 20 august 2024. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ONLY RIGHT INVESTMENTS S.R.L.
CUI
43170190
Stare
Radiată din 20 august 2024
Nr. Registrul Comerțului
J12/3261/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
12 octombrie 2020
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, PŢA. ABATOR, BL.TURN, SC.1, ET.1, AP.3
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5610
Domeniu de activitate
Restaurante

Situații financiare

În 2023, ONLY RIGHT INVESTMENTS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 18.183 lei, o pierdere netă de 896 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii20202021202220232020 · Cifra de afaceri: 2.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 72.858 lei2022 · Cifra de afaceri: 30.827 lei2023 · Cifra de afaceri: 18.183 lei2020 · Profit net: 1.780 lei2021 · Profit net: 12.308 lei2022 · Profit net: −13.360 lei2023 · Profit net: −896 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 2.000 lei20202021: 72.858 lei73 mii20212022: 30.827 lei20222023: 18.183 lei18 mii2023
Profit net lei
2020: 1.780 lei20202021: 12.308 lei12 mii20212022: −13.360 lei−13 mii20222023: −896 lei−8962023
Indicatori financiari pe ani pentru ONLY RIGHT INVESTMENTS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 18.183 lei în scădere față de 2022 −896 lei în creștere față de 2022 0 lei în scădere față de 2022 — 32 lei 32 lei —
2022 30.827 lei în scădere față de 2021 −13.360 lei în scădere față de 2021 3.738 lei în creștere față de 2021 1.684 lei 2.982 lei 928 lei 1
2021 72.858 lei în creștere față de 2020 12.308 lei în creștere față de 2020 921 lei în creștere față de 2020 5.208 lei 10.001 lei 14.288 lei —
2020 2.000 lei 1.780 lei 0 lei — 1.980 lei 1.980 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare