ONŢ COLOR GARAGE S.R.L.

ONŢ COLOR GARAGE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 40158272, Nr. Reg. Com. J2018001870247. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0142 - Cresterea altor bovine. Societatea a fost înființată la data de 14 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, SAT BUZEŞTI COM. FĂRCAŞA, STR. INDEPENDENŢEI, NR.76, cod poștal 437156. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ONŢ COLOR GARAGE S.R.L.
CUI
40158272
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018001870247
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 noiembrie 2018
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, SAT BUZEŞTI COM. FĂRCAŞA, STR. INDEPENDENŢEI, NR.76
Cod poștal
437156
Cod CAEN
0142
Domeniu de activitate
Cresterea altor bovine

Situații financiare

În 2025, ONŢ COLOR GARAGE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 147.800 lei, un profit net de 19.767 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 79.983 lei2020 · Cifra de afaceri: 78.326 lei2021 · Cifra de afaceri: 89.701 lei2022 · Cifra de afaceri: 74.836 lei2023 · Cifra de afaceri: 116.964 lei2024 · Cifra de afaceri: 193.981 lei2025 · Cifra de afaceri: 147.800 lei2019 · Profit net: 13.582 lei2020 · Profit net: 8.026 lei2021 · Profit net: 43.426 lei2022 · Profit net: 7.841 lei2023 · Profit net: 9.054 lei2024 · Profit net: 20.798 lei2025 · Profit net: 19.767 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 79.983 lei20192020: 78.326 lei20202021: 89.701 lei20212022: 74.836 lei20222023: 116.964 lei20232024: 193.981 lei194 mii20242025: 147.800 lei148 mii2025
Profit net lei
2019: 13.582 lei20192020: 8.026 lei20202021: 43.426 lei43 mii20212022: 7.841 lei20222023: 9.054 lei20232024: 20.798 lei20242025: 19.767 lei20 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ONŢ COLOR GARAGE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 147.800 lei în scădere față de 2024 19.767 lei în scădere față de 2024 65.068 lei în scădere față de 2024 116.641 lei 69.035 lei 120.641 lei 2
2024 193.981 lei în creștere față de 2023 20.798 lei în creștere față de 2023 106.588 lei în scădere față de 2023 113.749 lei 117.954 lei 125.115 lei 2
2023 116.964 lei în creștere față de 2022 9.054 lei în creștere față de 2022 150.311 lei în creștere față de 2022 137.082 lei 117.120 lei 104.317 lei 2
2022 74.836 lei în scădere față de 2021 7.841 lei în scădere față de 2021 119.504 lei în creștere față de 2021 123.415 lei 69.164 lei 73.075 lei 2
2021 89.701 lei în creștere față de 2020 43.426 lei în creștere față de 2020 117.478 lei în scădere față de 2020 93.290 lei 89.422 lei 65.234 lei 2
2020 78.326 lei în scădere față de 2019 8.026 lei în scădere față de 2019 129.984 lei în scădere față de 2019 74.624 lei 69.831 lei 21.808 lei 2 în scădere față de 2019
2019 79.983 lei 13.582 lei 135.562 lei 81.000 lei 68.344 lei 13.782 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare