OPEN TO CHANGE S.R.L.

OPEN TO CHANGE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41643674, Nr. Reg. Com. J40/12237/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8559 - Alte forme de invatamant n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 16 septembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ŞOS. SĂLAJ, NR.251, CAMERA 2, BL.S3, ET.3, AP.22. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OPEN TO CHANGE S.R.L.
CUI
41643674
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/12237/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 septembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, ŞOS. SĂLAJ, NR.251, CAMERA 2, BL.S3, ET.3, AP.22
Cod CAEN
8559
Domeniu de activitate
Alte forme de invatamant n.c.a.

Situații financiare

În 2025, OPEN TO CHANGE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 6.000 lei, o pierdere netă de 53 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−5 mii05 mii10 mii15 mii20 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 1.100 lei2020 · Cifra de afaceri: 1.600 lei2021 · Cifra de afaceri: 8.660 lei2022 · Cifra de afaceri: 10.450 lei2023 · Cifra de afaceri: 16.350 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.600 lei2025 · Cifra de afaceri: 6.000 lei2019 · Profit net: −815 lei2020 · Profit net: 9 lei2021 · Profit net: 5.129 lei2022 · Profit net: 4.709 lei2023 · Profit net: 7.429 lei2024 · Profit net: −1.337 lei2025 · Profit net: −53 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 1.100 lei20192020: 1.600 lei20202021: 8.660 lei20212022: 10.450 lei20222023: 16.350 lei16 mii20232024: 5.600 lei20242025: 6.000 lei6 mii2025
Profit net lei
2019: −815 lei20192020: 9 lei20202021: 5.129 lei20212022: 4.709 lei20222023: 7.429 lei7 mii20232024: −1.337 lei−1 mii20242025: −53 lei−532025
Indicatori financiari pe ani pentru OPEN TO CHANGE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 6.000 lei în creștere față de 2024 −53 lei în creștere față de 2024 1.473 lei în scădere față de 2024 — 1.752 lei 279 lei 1
2024 5.600 lei în scădere față de 2023 −1.337 lei în scădere față de 2023 3.208 lei în creștere față de 2023 — 3.420 lei 332 lei 1
2023 16.350 lei în creștere față de 2022 7.429 lei în creștere față de 2022 458 lei în creștere față de 2022 — 8.127 lei 7.669 lei 1
2022 10.450 lei în creștere față de 2021 4.709 lei în scădere față de 2021 156 lei în creștere față de 2021 — 5.105 lei 4.949 lei —
2021 8.660 lei în creștere față de 2020 5.129 lei în creștere față de 2020 53 lei în scădere față de 2020 0 lei 4.576 lei 4.523 lei 0
2020 1.600 lei în creștere față de 2019 9 lei în creștere față de 2019 684 lei în scădere față de 2019 0 lei 78 lei −606 lei 0
2019 1.100 lei −815 lei 766 lei 0 lei 151 lei −615 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare