OPHIR INVESTMENTS SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 20986351, Nr. Reg. Com. J2007002343409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 6 februarie 2007. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. OCCIDENTULUI, NR.25, IN INCINTA HOTEL LEV OR. CAM. 408, ET.4, cod poștal 010981. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- OPHIR INVESTMENTS SRL
- CUI
- 20986351
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007002343409
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 6 februarie 2007
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR. OCCIDENTULUI, NR.25, IN INCINTA HOTEL LEV OR. CAM. 408, ET.4
- Cod poștal
- 010981
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6812
- Domeniu de activitate
- Lucrari de instalatii electrice
Situații financiare
În 2025, OPHIR INVESTMENTS SRL a raportat o pierdere netă de 579 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −579 lei în scădere față de 2024 | 101.338 lei în creștere față de 2024 | 94.441 lei | 912 lei | −5.985 lei | — |
| 2024 | — | −366 lei în scădere față de 2023 | 101.131 lei | 94.441 lei | 1.284 lei | −5.406 lei | — |
| 2023 | — | −208 lei în creștere față de 2022 | 101.131 lei în creștere față de 2022 | 94.441 lei | 1.650 lei | −5.040 lei | — |
| 2022 | — | −217 lei în scădere față de 2021 | 100.131 lei | 94.441 lei | 857 lei | −4.833 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 100.131 lei | 94.441 lei | 1.074 lei | −4.616 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei | 100.131 lei | 94.441 lei | 1.074 lei | −4.616 lei | — |
| 2019 | — | 0 lei | 100.131 lei | 94.441 lei | 1.074 lei | −4.616 lei | — |
| 2018 | — | 0 lei | 100.131 lei | 94.441 lei | 1.074 lei | −4.616 lei | — |
| 2017 | — | 0 lei în creștere față de 2016 | 100.131 lei | 94.441 lei | 1.074 lei | −4.616 lei | — |
| 2016 | — | −117 lei | 100.131 lei | 94.441 lei | 1.075 lei | −4.615 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
