OPRIŞ MAŞINSERV S.R.L.

OPRIŞ MAŞINSERV S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 39695930, Nr. Reg. Com. J02/1232/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4939 - Alte transporturi terestre de calatori n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 1 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, SAT SECUSIGIU COM. SECUSIGIU, SECUSIGIU, NR.22, cod poștal 317285. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OPRIŞ MAŞINSERV S.R.L.
CUI
39695930
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J02/1232/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 august 2018
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, SAT SECUSIGIU COM. SECUSIGIU, SECUSIGIU, NR.22
Cod poștal
317285
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4939
Domeniu de activitate
Alte transporturi terestre de calatori n.c.a.

Situații financiare

În 2025, OPRIŞ MAŞINSERV S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 66.770 lei, un profit net de 45.650 lei și un număr mediu de 0 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii201820192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 81.288 lei2020 · Cifra de afaceri: 139.510 lei2021 · Cifra de afaceri: 122.305 lei2022 · Cifra de afaceri: 222.687 lei2023 · Cifra de afaceri: 81.537 lei2024 · Cifra de afaceri: 26.348 lei2025 · Cifra de afaceri: 66.770 lei2018 · Profit net: −9.291 lei2019 · Profit net: 21.101 lei2020 · Profit net: 18.421 lei2021 · Profit net: 4.344 lei2022 · Profit net: 7.141 lei2023 · Profit net: −44.906 lei2024 · Profit net: 6.918 lei2025 · Profit net: 45.650 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 81.288 lei20192020: 139.510 lei20202021: 122.305 lei20212022: 222.687 lei223 mii20222023: 81.537 lei20232024: 26.348 lei20242025: 66.770 lei67 mii2025
Profit net lei
2018: −9.291 lei'182019: 21.101 lei'192020: 18.421 lei'202021: 4.344 lei'212022: 7.141 lei'222023: −44.906 lei−45 mii'232024: 6.918 lei'242025: 45.650 lei46 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru OPRIŞ MAŞINSERV S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 66.770 lei în creștere față de 2024 45.650 lei în creștere față de 2024 14.331 lei în scădere față de 2024 — 22.233 lei 7.902 lei 0 în scădere față de 2024
2024 26.348 lei în scădere față de 2023 6.918 lei în creștere față de 2023 41.634 lei în scădere față de 2023 — 3.886 lei −37.748 lei 1 în scădere față de 2023
2023 81.537 lei în scădere față de 2022 −44.906 lei în scădere față de 2022 50.858 lei în scădere față de 2022 — 6.192 lei −44.666 lei 2 în scădere față de 2022
2022 222.687 lei în creștere față de 2021 7.141 lei în creștere față de 2021 57.074 lei în scădere față de 2021 — 68.221 lei 11.725 lei 3 în creștere față de 2021
2021 122.305 lei în scădere față de 2020 4.344 lei în scădere față de 2020 85.036 lei în creștere față de 2020 — 89.620 lei 4.584 lei 1 în scădere față de 2020
2020 139.510 lei în creștere față de 2019 18.421 lei în scădere față de 2019 15.209 lei în scădere față de 2019 — 33.870 lei 18.661 lei 2 în creștere față de 2019
2019 81.288 lei 21.101 lei în creștere față de 2018 27.354 lei în creștere față de 2018 — 39.364 lei 12.010 lei 1
2018 — −9.291 lei 11.227 lei — 2.136 lei −9.091 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare