OPTICA MEDICALĂ JULY & DAMY S.R.L.

OPTICA MEDICALĂ JULY & DAMY S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 39706290, Nr. Reg. Com. J15/905/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8690 - Alte activitati referitoare la sanatatea umana. Societatea a fost înființată la data de 2 august 2018. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, ORŞ. PUCIOASA, STR. LILIACUL, NR.42, cod poștal 135400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OPTICA MEDICALĂ JULY & DAMY S.R.L.
CUI
39706290
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J15/905/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 august 2018
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, ORŞ. PUCIOASA, STR. LILIACUL, NR.42
Cod poștal
135400
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
8690
Domeniu de activitate
Alte activitati referitoare la sanatatea umana

Situații financiare

În 2021, OPTICA MEDICALĂ JULY & DAMY S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 80.647 lei, o pierdere netă de 43.948 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20182019202020212019 · Cifra de afaceri: 89.607 lei2020 · Cifra de afaceri: 128.336 lei2021 · Cifra de afaceri: 80.647 lei2018 · Profit net: −341 lei2019 · Profit net: −5.168 lei2020 · Profit net: 4.970 lei2021 · Profit net: −43.948 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 89.607 lei20192020: 128.336 lei128 mii20202021: 80.647 lei81 mii2021
Profit net lei
2018: −341 lei20182019: −5.168 lei20192020: 4.970 lei5 mii20202021: −43.948 lei−44 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru OPTICA MEDICALĂ JULY & DAMY S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 80.647 lei în scădere față de 2020 −43.948 lei în scădere față de 2020 157.634 lei în scădere față de 2020 67.358 lei 47.092 lei −44.286 lei —
2020 128.336 lei în creștere față de 2019 4.970 lei în creștere față de 2019 227.853 lei în creștere față de 2019 186.136 lei 48.457 lei −339 lei —
2019 89.607 lei −5.168 lei în scădere față de 2018 109.438 lei în creștere față de 2018 73.357 lei 30.772 lei −5.309 lei —
2018 — −341 lei 500 lei — 359 lei −141 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare