OPTICA STARCLINIC S.R.L.

OPTICA STARCLINIC S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Maramureş, România. Date de identificare: CUI 40665739, Nr. Reg. Com. J24/618/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4778 - Comert cu amanuntul al altor bunuri noi, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 20 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. VICTORIEI, NR.108, cod poștal 430061. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OPTICA STARCLINIC S.R.L.
CUI
40665739
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J24/618/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
20 februarie 2019
Județ
Maramureș
Sediul social
JUD. MARAMUREŞ, MUN. BAIA MARE, STR. VICTORIEI, NR.108
Cod poștal
430061
Cod CAEN
4778
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al altor bunuri noi, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, OPTICA STARCLINIC S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 106.581 lei, un profit net de 842 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii2019202020212022202420252019 · Cifra de afaceri: 23.828 lei2020 · Cifra de afaceri: 12.350 lei2021 · Cifra de afaceri: 10.177 lei2022 · Cifra de afaceri: 54.656 lei2024 · Cifra de afaceri: 81.137 lei2025 · Cifra de afaceri: 106.581 lei2019 · Profit net: 6.499 lei2020 · Profit net: 1.954 lei2021 · Profit net: 2.860 lei2022 · Profit net: 21.766 lei2024 · Profit net: −11.643 lei2025 · Profit net: 842 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 23.828 lei20192020: 12.350 lei20202021: 10.177 lei20212022: 54.656 lei20222024: 81.137 lei20242025: 106.581 lei107 mii2025
Profit net lei
2019: 6.499 lei20192020: 1.954 lei20202021: 2.860 lei20212022: 21.766 lei22 mii20222024: −11.643 lei−12 mii20242025: 842 lei8422025
Indicatori financiari pe ani pentru OPTICA STARCLINIC S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 106.581 lei în creștere față de 2024 842 lei în creștere față de 2024 46.951 lei în creștere față de 2024 21.045 lei 30.527 lei 4.621 lei 1
2024 81.137 lei în creștere față de 2022 −11.643 lei în scădere față de 2022 28.266 lei în creștere față de 2022 26.150 lei 5.689 lei 3.573 lei 1
2022 54.656 lei în creștere față de 2021 21.766 lei în creștere față de 2021 21.508 lei în creștere față de 2021 37.299 lei 17.488 lei 33.279 lei —
2021 10.177 lei în scădere față de 2020 2.860 lei în creștere față de 2020 8.463 lei în scădere față de 2020 6.011 lei 13.965 lei 11.513 lei —
2020 12.350 lei în scădere față de 2019 1.954 lei în scădere față de 2019 10.339 lei în scădere față de 2019 7.072 lei 11.920 lei 8.653 lei —
2019 23.828 lei 6.499 lei 11.067 lei 7.867 lei 9.899 lei 6.699 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare