OPTILASER VISION MED S.R.L.

OPTILASER VISION MED S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42194336, Nr. Reg. Com. J40/1277/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4774 - Comert cu amanuntul al articolelor medicale si ortopedice, in magazine specializate. Societatea a fost înființată la data de 3 februarie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. BAIA DE ARAMĂ, NR.1, CAMERA NR. 1, BL.A, SC.A3, ET.8, AP.126, cod poștal 022204. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OPTILASER VISION MED S.R.L.
CUI
42194336
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/1277/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 februarie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, STR. BAIA DE ARAMĂ, NR.1, CAMERA NR. 1, BL.A, SC.A3, ET.8, AP.126
Cod poștal
022204
Cod CAEN
4774
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul al articolelor medicale si ortopedice, in magazine specializate

Situații financiare

În 2025, OPTILASER VISION MED S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 232.708 lei, un profit net de 1.972 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 71.861 lei2021 · Cifra de afaceri: 158.742 lei2022 · Cifra de afaceri: 98.967 lei2023 · Cifra de afaceri: 144.543 lei2024 · Cifra de afaceri: 225.116 lei2025 · Cifra de afaceri: 232.708 lei2020 · Profit net: −5.245 lei2021 · Profit net: 17.054 lei2022 · Profit net: −36.233 lei2023 · Profit net: 13.874 lei2024 · Profit net: 44.360 lei2025 · Profit net: 1.972 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 71.861 lei20202021: 158.742 lei20212022: 98.967 lei20222023: 144.543 lei20232024: 225.116 lei20242025: 232.708 lei233 mii2025
Profit net lei
2020: −5.245 lei20202021: 17.054 lei20212022: −36.233 lei−36 mii20222023: 13.874 lei20232024: 44.360 lei44 mii20242025: 1.972 lei2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru OPTILASER VISION MED S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 232.708 lei în creștere față de 2024 1.972 lei în scădere față de 2024 39.373 lei în scădere față de 2024 22.503 lei 51.468 lei 35.743 lei 1
2024 225.116 lei în creștere față de 2023 44.360 lei în creștere față de 2023 49.396 lei în scădere față de 2023 — 75.048 lei 33.771 lei 1
2023 144.543 lei în creștere față de 2022 13.874 lei în creștere față de 2022 59.701 lei în scădere față de 2022 — 35.549 lei −10.590 lei 1
2022 98.967 lei în scădere față de 2021 −36.233 lei în scădere față de 2021 71.581 lei în creștere față de 2021 — 26.725 lei −24.224 lei 1
2021 158.742 lei în creștere față de 2020 17.054 lei în creștere față de 2020 14.672 lei în creștere față de 2020 — 21.552 lei 12.009 lei 1
2020 71.861 lei −5.245 lei 10.434 lei — 5.357 lei −5.045 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare