OPTIMIST INDUSTRIES S.R.L.

OPTIMIST INDUSTRIES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Ialomiţa, România. Date de identificare: CUI 41896812, Nr. Reg. Com. J21/727/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5911 - Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune. Societatea a fost înființată la data de 13 noiembrie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, CAL. BUCUREŞTI, NR.61, BL.OB2, ET.4, AP.17, cod poștal 925300. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OPTIMIST INDUSTRIES S.R.L.
CUI
41896812
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J21/727/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
13 noiembrie 2019
Județ
Ialomița
Sediul social
JUD. IALOMIŢA, MUN. URZICENI, CAL. BUCUREŞTI, NR.61, BL.OB2, ET.4, AP.17
Cod poștal
925300
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5911
Domeniu de activitate
Activitati de productie cinematografica, video si de programe de televiziune

Situații financiare

În 2025, OPTIMIST INDUSTRIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 57.971 lei, o pierdere netă de 29.229 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii20192020202120222023202420252022 · Cifra de afaceri: 50.821 lei2023 · Cifra de afaceri: 129.731 lei2024 · Cifra de afaceri: 113.903 lei2025 · Cifra de afaceri: 57.971 lei2019 · Profit net: 0 lei2020 · Profit net: −7.772 lei2021 · Profit net: −9.571 lei2022 · Profit net: −2.821 lei2023 · Profit net: 6.961 lei2024 · Profit net: 202 lei2025 · Profit net: −29.229 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 50.821 lei20222023: 129.731 lei130 mii20232024: 113.903 lei20242025: 57.971 lei58 mii2025
Profit net lei
2019: 0 lei20192020: −7.772 lei20202021: −9.571 lei20212022: −2.821 lei20222023: 6.961 lei7 mii20232024: 202 lei20242025: −29.229 lei−29 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru OPTIMIST INDUSTRIES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 57.971 lei în scădere față de 2024 −29.229 lei în scădere față de 2024 103.765 lei în creștere față de 2024 7.790 lei 50.125 lei −42.030 lei —
2024 113.903 lei în scădere față de 2023 202 lei în scădere față de 2023 98.089 lei în creștere față de 2023 14.320 lei 67.148 lei −12.801 lei —
2023 129.731 lei în creștere față de 2022 6.961 lei în creștere față de 2022 94.202 lei în creștere față de 2022 21.129 lei 60.070 lei −13.003 lei —
2022 50.821 lei −2.821 lei în creștere față de 2021 59.680 lei în creștere față de 2021 5.294 lei 34.422 lei −19.964 lei —
2021 — −9.571 lei în scădere față de 2020 38.100 lei 14.560 lei 6.397 lei −17.143 lei —
2020 — −7.772 lei în scădere față de 2019 38.100 lei în creștere față de 2019 23.826 lei 6.702 lei −7.572 lei —
2019 — 0 lei 0 lei — 200 lei 200 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare