OPTIMUS INSIG G.S.M. S.R.L.

OPTIMUS INSIG G.S.M. S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Sălaj, România. Date de identificare: CUI 38760305, Nr. Reg. Com. J31/60/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9512 - Repararea echipamentelor de comunicatii. Societatea a fost înființată la data de 29 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, BLD. MIHAI VITEAZUL, BL.HOREA, AP.65/B. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OPTIMUS INSIG G.S.M. S.R.L.
CUI
38760305
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J31/60/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 ianuarie 2018
Județ
Sălaj
Sediul social
JUD. SĂLAJ, MUN. ZALĂU, BLD. MIHAI VITEAZUL, BL.HOREA, AP.65/B
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
9512
Domeniu de activitate
Repararea echipamentelor de comunicatii

Situații financiare

În 2025, OPTIMUS INSIG G.S.M. S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 105.311 lei, un profit net de 19.636 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii20182019202020212022202420252018 · Cifra de afaceri: 37.823 lei2019 · Cifra de afaceri: 60.187 lei2020 · Cifra de afaceri: 62.412 lei2021 · Cifra de afaceri: 67.560 lei2022 · Cifra de afaceri: 87.631 lei2024 · Cifra de afaceri: 100.515 lei2025 · Cifra de afaceri: 105.311 lei2018 · Profit net: 9.032 lei2019 · Profit net: 9.760 lei2020 · Profit net: 9.748 lei2021 · Profit net: 14.217 lei2022 · Profit net: 17.016 lei2024 · Profit net: 17.089 lei2025 · Profit net: 19.636 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 37.823 lei20182019: 60.187 lei20192020: 62.412 lei20202021: 67.560 lei20212022: 87.631 lei20222024: 100.515 lei20242025: 105.311 lei105 mii2025
Profit net lei
2018: 9.032 lei20182019: 9.760 lei20192020: 9.748 lei20202021: 14.217 lei20212022: 17.016 lei20222024: 17.089 lei20242025: 19.636 lei20 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru OPTIMUS INSIG G.S.M. S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 105.311 lei în creștere față de 2024 19.636 lei în creștere față de 2024 3.415 lei în scădere față de 2024 — 22.207 lei 18.792 lei —
2024 100.515 lei în creștere față de 2022 17.089 lei în creștere față de 2022 3.754 lei în creștere față de 2022 — 30.927 lei 27.173 lei —
2022 87.631 lei în creștere față de 2021 17.016 lei în creștere față de 2021 2.309 lei în creștere față de 2021 — 6.397 lei 4.088 lei —
2021 67.560 lei în creștere față de 2020 14.217 lei în creștere față de 2020 1.643 lei în scădere față de 2020 — 16.060 lei 14.417 lei —
2020 62.412 lei în creștere față de 2019 9.748 lei în scădere față de 2019 1.652 lei în scădere față de 2019 — 18.559 lei 16.907 lei —
2019 60.187 lei în creștere față de 2018 9.760 lei în creștere față de 2018 3.122 lei în scădere față de 2018 391 lei 21.656 lei 18.925 lei —
2018 37.823 lei 9.032 lei 26.167 lei 391 lei 35.008 lei 9.232 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare