OREZUL LATINU SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 17266776, Nr. Reg. Com. J2009009002400. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0112 - Cultivarea orezului. Societatea a fost înființată la data de 22 februarie 2005. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR IZVORUL CRIȘULUI, NR.4, CAMERA 2, BL.A15, SC.2, ET.2, AP.24, cod poștal 040894. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- OREZUL LATINU SRL
- CUI
- 17266776
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2009009002400
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 22 februarie 2005
- Județ
- București
- Sediul social
- MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR IZVORUL CRIȘULUI, NR.4, CAMERA 2, BL.A15, SC.2, ET.2, AP.24
- Cod poștal
- 040894
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 0112
- Domeniu de activitate
- Cultivarea orezului
Situații financiare
În 2025, OREZUL LATINU SRL a raportat o pierdere netă de 19.400 lei și un număr mediu de 0 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −19.400 lei în creștere față de 2024 | 198.234 lei în creștere față de 2024 | 13.189.004 lei | 435.472 lei | 13.429.512 lei | 0 |
| 2024 | — | −24.714 lei în scădere față de 2023 | 171.326 lei în creștere față de 2023 | 13.189.004 lei | 431.234 lei | 13.448.912 lei | 0 |
| 2023 | — | 0 lei în creștere față de 2022 | 7.396 lei | 13.189.004 lei | 292.018 lei | 13.473.626 lei | 0 |
| 2022 | 0 lei în scădere față de 2021 | −6.439 lei în creștere față de 2021 | 7.396 lei în scădere față de 2021 | 13.189.004 lei | 292.018 lei | 13.473.626 lei | 0 în scădere față de 2021 |
| 2021 | 36.590 lei în scădere față de 2020 | −100.524 lei în creștere față de 2020 | 154.204 lei în scădere față de 2020 | 12.229.004 lei | 1.405.265 lei | 13.480.065 lei | 1 în scădere față de 2020 |
| 2020 | 4.925.147 lei în scădere față de 2018 | −5.529.067 lei în scădere față de 2018 | 713.658 lei în scădere față de 2018 | 12.229.004 lei | 2.064.554 lei | 13.580.590 lei | 12 în scădere față de 2018 |
| 2018 | 27.450.027 lei în scădere față de 2017 | 6.087.144 lei în scădere față de 2017 | 17.615.675 lei în scădere față de 2017 | 25.311.507 lei | 29.665.483 lei | 37.361.967 lei | 15 în creștere față de 2017 |
| 2017 | 36.850.175 lei în creștere față de 2016 | 10.885.895 lei în creștere față de 2016 | 39.905.420 lei în creștere față de 2016 | 23.024.577 lei | 47.974.580 lei | 31.142.680 lei | 13 în scădere față de 2016 |
| 2016 | 20.969.903 lei | 7.118.834 lei | 30.429.115 lei | 15.873.915 lei | 36.449.844 lei | 21.104.313 lei | 40 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
