ORRA GLASS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 21288918, Nr. Reg. Com. J2007000671085. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2312 - Prelucrarea si fasonarea sticlei plate. Societatea a fost înființată la data de 7 martie 2007. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, SAT CRISTIAN COM. CRISTIAN, STR. GHIMBAVULUI, NR.44, cod poștal 507055. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- ORRA GLASS S.R.L.
- CUI
- 21288918
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2007000671085
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 7 martie 2007
- Județ
- Brașov
- Sediul social
- JUD. BRAŞOV, SAT CRISTIAN COM. CRISTIAN, STR. GHIMBAVULUI, NR.44
- Cod poștal
- 507055
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 2312
- Domeniu de activitate
- Prelucrarea si fasonarea sticlei plate
Situații financiare
În 2025, ORRA GLASS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.840.000 lei, o pierdere netă de 1.229.054 lei și un număr mediu de 29 salariați.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.840.000 lei în scădere față de 2024 | −1.229.054 lei în scădere față de 2024 | 2.261.339 lei în creștere față de 2024 | 270 lei | 466.654 lei | −1.774.919 lei | 29 în creștere față de 2024 |
| 2024 | 1.850.000 lei în creștere față de 2023 | −66.579 lei în creștere față de 2023 | 967.962 lei în creștere față de 2023 | 462 lei | 421.635 lei | −545.865 lei | 25 în creștere față de 2023 |
| 2023 | 0 lei | −469.585 lei în scădere față de 2022 | 942.387 lei în creștere față de 2022 | — | 463.102 lei | −479.285 lei | 8 în creștere față de 2022 |
| 2022 | 0 lei | −300 lei în creștere față de 2021 | 10.277 lei în creștere față de 2021 | 0 lei | 577 lei | −9.700 lei | 0 |
| 2021 | 0 lei | −595 lei în scădere față de 2020 | 9.977 lei în creștere față de 2020 | 0 lei | 577 lei | −9.400 lei | 0 |
| 2020 | 0 lei | 0 lei în creștere față de 2019 | 9.382 lei în scădere față de 2019 | 0 lei | 577 lei | −8.805 lei | 0 |
| 2019 | 0 lei | −297 lei în scădere față de 2018 | 9.386 lei în creștere față de 2018 | 0 lei | 581 lei | −8.805 lei | 0 |
| 2018 | 0 lei | 0 lei | 9.089 lei | 0 lei | 581 lei | −8.508 lei | 0 |
| 2017 | — | 0 lei | 9.089 lei | — | 581 lei | −8.508 lei | — |
| 2016 | 0 lei | 0 lei | 9.089 lei | 0 lei | 581 lei | −8.508 lei | 0 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
