ORTO VISION DENT S.R.L.

ORTO VISION DENT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Mureş, România. Date de identificare: CUI 45605363, Nr. Reg. Com. J2022000201261. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8623 - Activitati de asistenta stomatologica. Societatea a fost înființată la data de 8 februarie 2022. Sediul social este situat la: JUD. MUREŞ, MUN. SIGHIŞOARA, STR. MIHAI VITEAZU, NR.99, cod poștal 545400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
ORTO VISION DENT S.R.L.
CUI
45605363
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022000201261
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 februarie 2022
Județ
Mureș
Sediul social
JUD. MUREŞ, MUN. SIGHIŞOARA, STR. MIHAI VITEAZU, NR.99
Cod poștal
545400
Cod CAEN
8623
Domeniu de activitate
Activitati de asistenta stomatologica

Situații financiare

În 2025, ORTO VISION DENT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 241.269 lei, un profit net de 64.240 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 2.888 lei2023 · Cifra de afaceri: 836 lei2024 · Cifra de afaceri: 53.133 lei2025 · Cifra de afaceri: 241.269 lei2022 · Profit net: −9.940 lei2023 · Profit net: −1.894 lei2024 · Profit net: 17.386 lei2025 · Profit net: 64.240 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 2.888 lei20222023: 836 lei20232024: 53.133 lei20242025: 241.269 lei241 mii2025
Profit net lei
2022: −9.940 lei−10 mii20222023: −1.894 lei20232024: 17.386 lei20242025: 64.240 lei64 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru ORTO VISION DENT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 241.269 lei în creștere față de 2024 64.240 lei în creștere față de 2024 9.676 lei în scădere față de 2024 — 74.156 lei 64.480 lei 1
2024 53.133 lei în creștere față de 2023 17.386 lei în creștere față de 2023 28.984 lei în creștere față de 2023 — 34.737 lei 5.753 lei 1
2023 836 lei în scădere față de 2022 −1.894 lei în creștere față de 2022 15.494 lei în scădere față de 2022 — 3.860 lei −11.634 lei —
2022 2.888 lei −9.940 lei 32.865 lei — 23.125 lei −9.740 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare