OSPĂTARI DE TOP S.R.L.

OSPĂTARI DE TOP S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 41028416, Nr. Reg. Com. J03/636/2024. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5621 - Activitati de alimentatie (catering) pentru evenimente. Societatea a fost înființată la data de 23 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. RĂZBOIENI, NR.8, CARTIER RĂZBOIENI, CAMERA NR.3, BL.CS15, SC.A, ET.7, AP.50, cod poștal 110225. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OSPĂTARI DE TOP S.R.L.
CUI
41028416
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J03/636/2024
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
23 aprilie 2019
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. RĂZBOIENI, NR.8, CARTIER RĂZBOIENI, CAMERA NR.3, BL.CS15, SC.A, ET.7, AP.50
Cod poștal
110225
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5621
Domeniu de activitate
Activitati de alimentatie (catering) pentru evenimente

Situații financiare

În 2025, OSPĂTARI DE TOP S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 270.700 lei, un profit net de 212.338 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 309.564 lei2021 · Cifra de afaceri: 177.780 lei2022 · Cifra de afaceri: 299.778 lei2023 · Cifra de afaceri: 298.970 lei2024 · Cifra de afaceri: 500.840 lei2025 · Cifra de afaceri: 270.700 lei2019 · Profit net: 276.831 lei2020 · Profit net: −300 lei2021 · Profit net: 166.556 lei2022 · Profit net: 234.048 lei2023 · Profit net: 192.071 lei2024 · Profit net: 293.785 lei2025 · Profit net: 212.338 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 309.564 lei20192021: 177.780 lei20212022: 299.778 lei20222023: 298.970 lei20232024: 500.840 lei501 mii20242025: 270.700 lei271 mii2025
Profit net lei
2019: 276.831 lei20192020: −300 lei−30020202021: 166.556 lei20212022: 234.048 lei20222023: 192.071 lei20232024: 293.785 lei294 mii20242025: 212.338 lei212 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru OSPĂTARI DE TOP S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 270.700 lei în scădere față de 2024 212.338 lei în scădere față de 2024 99.507 lei în creștere față de 2024 — 745.191 lei 645.684 lei 1
2024 500.840 lei în creștere față de 2023 293.785 lei în creștere față de 2023 60.732 lei în creștere față de 2023 7.054 lei 498.475 lei 444.797 lei 1 în scădere față de 2023
2023 298.970 lei în scădere față de 2022 192.071 lei în scădere față de 2022 42.494 lei în creștere față de 2022 — 234.812 lei 192.318 lei 2 în creștere față de 2022
2022 299.778 lei în creștere față de 2021 234.048 lei în creștere față de 2021 11.129 lei în creștere față de 2021 — 245.424 lei 234.295 lei 1
2021 177.780 lei 166.556 lei în creștere față de 2020 4.398 lei în scădere față de 2020 — 322.985 lei 318.587 lei 1
2020 — −300 lei în scădere față de 2019 10.547 lei — 162.578 lei 152.031 lei —
2019 309.564 lei 276.831 lei 10.547 lei — 162.878 lei 152.331 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare