OUL DE TINCA S.R.L.

OUL DE TINCA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bihor, România. Date de identificare: CUI 41048111, Nr. Reg. Com. J2019001308053. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0147 - Cresterea pasarilor. Societatea a fost înființată la data de 25 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. BIHOR, SAT GURBEDIU COM. TINCA, GURBEDIU, NR.630, TRUP PĂDURE, cod poștal 417598. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OUL DE TINCA S.R.L.
CUI
41048111
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019001308053
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 aprilie 2019
Județ
Bihor
Sediul social
JUD. BIHOR, SAT GURBEDIU COM. TINCA, GURBEDIU, NR.630, TRUP PĂDURE
Cod poștal
417598
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
0147
Domeniu de activitate
Cresterea pasarilor

Situații financiare

În 2024, OUL DE TINCA S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 244.775.700 lei, un profit net de 89.050.609 lei și un număr mediu de 111 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50,0 mil.050,0 mil.100 mil.150 mil.200 mil.250 mil.2019202020212022202320242020 · Cifra de afaceri: 378 lei2021 · Cifra de afaceri: 109.872 lei2022 · Cifra de afaceri: 66.008.008 lei2023 · Cifra de afaceri: 186.301.709 lei2024 · Cifra de afaceri: 244.775.700 lei2019 · Profit net: −71.280 lei2020 · Profit net: −237.039 lei2021 · Profit net: −3.621.541 lei2022 · Profit net: 10.554.592 lei2023 · Profit net: 64.457.135 lei2024 · Profit net: 89.050.609 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 378 lei20202021: 109.872 lei20212022: 66.008.008 lei20222023: 186.301.709 lei20232024: 244.775.700 lei245 mil.2024
Profit net lei
2019: −71.280 lei20192020: −237.039 lei20202021: −3.621.541 lei−3,6 mil.20212022: 10.554.592 lei20222023: 64.457.135 lei20232024: 89.050.609 lei89,1 mil.2024
Indicatori financiari pe ani pentru OUL DE TINCA S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 244.775.700 lei în creștere față de 2023 89.050.609 lei în creștere față de 2023 134.820.413 lei în creștere față de 2023 254.915.612 lei 40.076.629 lei 160.180.876 lei 111 în creștere față de 2023
2023 186.301.709 lei în creștere față de 2022 64.457.135 lei în creștere față de 2022 129.912.246 lei în scădere față de 2022 168.715.768 lei 32.320.937 lei 71.130.267 lei 75 în creștere față de 2022
2022 66.008.008 lei în creștere față de 2021 10.554.592 lei în creștere față de 2021 141.580.476 lei în creștere față de 2021 126.632.789 lei 21.619.884 lei 6.674.732 lei 35 în creștere față de 2021
2021 109.872 lei în creștere față de 2020 −3.621.541 lei în scădere față de 2020 75.580.269 lei în creștere față de 2020 63.467.656 lei 8.223.802 lei −3.879.860 lei 7 în creștere față de 2020
2020 378 lei −237.039 lei în scădere față de 2019 9.042.812 lei în creștere față de 2019 7.749.764 lei 1.034.424 lei −258.319 lei 1
2019 — −71.280 lei 150.467 lei 51.017 lei 29.170 lei −70.280 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare