OURSOLUTIONS S.R.L.

OURSOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40657140, Nr. Reg. Com. J12/612/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4222 - Lucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru electricitate si telecomunicatii. Societatea a fost înființată la data de 18 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OAŞULUI, NR.86-90, BL.H1, ET.5, AP.45. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OURSOLUTIONS S.R.L.
CUI
40657140
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/612/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 februarie 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OAŞULUI, NR.86-90, BL.H1, ET.5, AP.45
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4222
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a proiectelor utilitare pentru electricitate si telecomunicatii

Situații financiare

În 2025, OURSOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 3.000 lei, un profit net de 576 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii2019202020212023202420252019 · Cifra de afaceri: 16.045 lei2020 · Cifra de afaceri: 128.923 lei2021 · Cifra de afaceri: 71.418 lei2023 · Cifra de afaceri: 67.712 lei2024 · Cifra de afaceri: 21.566 lei2025 · Cifra de afaceri: 3.000 lei2019 · Profit net: 9.037 lei2020 · Profit net: 45.988 lei2021 · Profit net: −21.414 lei2023 · Profit net: 566 lei2024 · Profit net: 97 lei2025 · Profit net: 576 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 16.045 lei20192020: 128.923 lei129 mii20202021: 71.418 lei20212023: 67.712 lei20232024: 21.566 lei20242025: 3.000 lei3 mii2025
Profit net lei
2019: 9.037 lei20192020: 45.988 lei46 mii20202021: −21.414 lei−21 mii20212023: 566 lei20232024: 97 lei20242025: 576 lei5762025
Indicatori financiari pe ani pentru OURSOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 3.000 lei în scădere față de 2024 576 lei în creștere față de 2024 348 lei în creștere față de 2024 418 lei 27.317 lei 27.387 lei 1
2024 21.566 lei în scădere față de 2023 97 lei în scădere față de 2023 29 lei în scădere față de 2023 1.805 lei 25.036 lei 26.812 lei 1
2023 67.712 lei în scădere față de 2021 566 lei în creștere față de 2021 32.852 lei în creștere față de 2021 3.717 lei 58.024 lei 28.889 lei 1 în scădere față de 2021
2021 71.418 lei în scădere față de 2020 −21.414 lei în scădere față de 2020 11.033 lei în creștere față de 2020 10.793 lei 33.653 lei 33.811 lei 2
2020 128.923 lei în creștere față de 2019 45.988 lei în creștere față de 2019 6.526 lei în scădere față de 2019 15.932 lei 45.505 lei 55.225 lei 2
2019 16.045 lei 9.037 lei 8.026 lei 5.293 lei 11.840 lei 9.237 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare