OVI MANSARD SRL

OVI MANSARD SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Suceava, România. Date de identificare: CUI 21739767, Nr. Reg. Com. J2007000828337. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 16 mai 2007. Sediul social este situat la: JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. LUCEAFĂRULUI, NR.8, BL.T57, SC.A, ET.5, AP.24, cod poștal 720241. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OVI MANSARD SRL
CUI
21739767
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2007000828337
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 mai 2007
Județ
Suceava
Sediul social
JUD. SUCEAVA, MUN. SUCEAVA, STR. LUCEAFĂRULUI, NR.8, BL.T57, SC.A, ET.5, AP.24
Cod poștal
720241
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, OVI MANSARD SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.550.159 lei, un profit net de 2.063.324 lei și un număr mediu de 7 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
010,0 mil.20,0 mil.30,0 mil.40,0 mil.20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 1.390.166 lei2017 · Cifra de afaceri: 2.716.631 lei2018 · Cifra de afaceri: 3.440.743 lei2019 · Cifra de afaceri: 5.438.900 lei2020 · Cifra de afaceri: 9.867.753 lei2021 · Cifra de afaceri: 7.092.262 lei2022 · Cifra de afaceri: 6.311.120 lei2023 · Cifra de afaceri: 32.134.257 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.762.769 lei2025 · Cifra de afaceri: 5.550.159 lei2016 · Profit net: 19.316 lei2017 · Profit net: 53.583 lei2018 · Profit net: 49.752 lei2019 · Profit net: 41.451 lei2020 · Profit net: 438.107 lei2021 · Profit net: 439.442 lei2022 · Profit net: 620.832 lei2023 · Profit net: 4.135.999 lei2024 · Profit net: 1.556.165 lei2025 · Profit net: 2.063.324 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 1.390.166 lei'162017: 2.716.631 lei'172018: 3.440.743 lei'182019: 5.438.900 lei'192020: 9.867.753 lei'202021: 7.092.262 lei'212022: 6.311.120 lei'222023: 32.134.257 lei32,1 mil.'232024: 5.762.769 lei'242025: 5.550.159 lei5,6 mil.'25
Profit net lei
2016: 19.316 lei'162017: 53.583 lei'172018: 49.752 lei'182019: 41.451 lei'192020: 438.107 lei'202021: 439.442 lei'212022: 620.832 lei'222023: 4.135.999 lei4,1 mil.'232024: 1.556.165 lei'242025: 2.063.324 lei2,1 mil.'25
Indicatori financiari pe ani pentru OVI MANSARD SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 5.550.159 lei în scădere față de 2024 2.063.324 lei în creștere față de 2024 27.650.740 lei în creștere față de 2024 6.363.398 lei 26.823.382 lei 5.500.591 lei 7 în creștere față de 2024
2024 5.762.769 lei în scădere față de 2023 1.556.165 lei în scădere față de 2023 3.930.871 lei în scădere față de 2023 4.912.366 lei 19.787.746 lei 3.788.143 lei 4 în scădere față de 2023
2023 32.134.257 lei în creștere față de 2022 4.135.999 lei în creștere față de 2022 9.496.209 lei în creștere față de 2022 3.312.973 lei 21.930.163 lei 4.027.339 lei 13 în creștere față de 2022
2022 6.311.120 lei în scădere față de 2021 620.832 lei în creștere față de 2021 772.383 lei în creștere față de 2021 7.028.305 lei 29.371.041 lei 1.180.314 lei 10 în scădere față de 2021
2021 7.092.262 lei în scădere față de 2020 439.442 lei în creștere față de 2020 295.397 lei în creștere față de 2020 3.636.636 lei 23.548.226 lei 559.482 lei 11 în creștere față de 2020
2020 9.867.753 lei în creștere față de 2019 438.107 lei în creștere față de 2019 270.934 lei în scădere față de 2019 2.454.920 lei 22.835.690 lei 788.659 lei 10 în scădere față de 2019
2019 5.438.900 lei în creștere față de 2018 41.451 lei în scădere față de 2018 1.488.652 lei în creștere față de 2018 5.218.964 lei 17.085.657 lei 350.552 lei 14 în creștere față de 2018
2018 3.440.743 lei în creștere față de 2017 49.752 lei în scădere față de 2017 461.311 lei în scădere față de 2017 4.217.742 lei 12.912.700 lei 285.256 lei 10 în creștere față de 2017
2017 2.716.631 lei în creștere față de 2016 53.583 lei în creștere față de 2016 774.094 lei în creștere față de 2016 2.733.422 lei 13.152.867 lei 235.464 lei 5 în creștere față de 2016
2016 1.390.166 lei 19.316 lei 475.890 lei 893.985 lei 10.279.555 lei 181.881 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.