OVI - PERFECT CONSTRUCT S.R.L.

OVI - PERFECT CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Dâmboviţa, România. Date de identificare: CUI 38552029, Nr. Reg. Com. J2022000403153. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 29 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. DÂMBOVIŢA, SAT OCNIŢA COM. OCNIŢA, STR. GHIOCEILOR, NR.1, cod poștal 137340. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OVI - PERFECT CONSTRUCT S.R.L.
CUI
38552029
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2022000403153
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
29 noiembrie 2017
Județ
Dâmbovița
Sediul social
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT OCNIŢA COM. OCNIŢA, STR. GHIOCEILOR, NR.1
Cod poștal
137340
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, OVI - PERFECT CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 94.730 lei, o pierdere netă de 62.137 lei și un număr mediu de 3 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii201720182020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 137.925 lei2020 · Cifra de afaceri: 547 lei2022 · Cifra de afaceri: 83.750 lei2023 · Cifra de afaceri: 106.245 lei2024 · Cifra de afaceri: 167.288 lei2025 · Cifra de afaceri: 94.730 lei2017 · Profit net: −827 lei2018 · Profit net: −3.618 lei2020 · Profit net: −47.277 lei2021 · Profit net: −5.568 lei2022 · Profit net: 12.135 lei2023 · Profit net: 5.274 lei2024 · Profit net: −32.464 lei2025 · Profit net: −62.137 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 137.925 lei20182020: 547 lei20202022: 83.750 lei20222023: 106.245 lei20232024: 167.288 lei167 mii20242025: 94.730 lei95 mii2025
Profit net lei
2017: −827 lei'172018: −3.618 lei'182020: −47.277 lei'202021: −5.568 lei'212022: 12.135 lei12 mii'222023: 5.274 lei'232024: −32.464 lei'242025: −62.137 lei−62 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru OVI - PERFECT CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 94.730 lei în scădere față de 2024 −62.137 lei în scădere față de 2024 76.372 lei în creștere față de 2024 — 33.990 lei −42.382 lei 3
2024 167.288 lei în creștere față de 2023 −32.464 lei în scădere față de 2023 6.912 lei în scădere față de 2023 — 26.667 lei 19.755 lei 3 în creștere față de 2023
2023 106.245 lei în creștere față de 2022 5.274 lei în scădere față de 2022 33.188 lei în scădere față de 2022 41.885 lei 43.521 lei 52.218 lei 2 în scădere față de 2022
2022 83.750 lei 12.135 lei în creștere față de 2021 53.549 lei în creștere față de 2021 44.698 lei 55.796 lei 46.945 lei 3
2021 — −5.568 lei în creștere față de 2020 10.452 lei în creștere față de 2020 44.698 lei 564 lei 34.810 lei —
2020 547 lei în scădere față de 2018 −47.277 lei în scădere față de 2018 8.014 lei în scădere față de 2018 2.813 lei 45.579 lei 40.378 lei 1
2018 137.925 lei −3.618 lei în scădere față de 2017 35.911 lei în creștere față de 2017 4.696 lei 26.970 lei −4.245 lei 1
2017 — −827 lei 8.725 lei 4.125 lei 3.973 lei −627 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare