OVI SOLUTIONS S.R.L.

OVI SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42680891, Nr. Reg. Com. J2020006952404. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6310 - Activitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari. Societatea a fost înființată la data de 25 iunie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR RĂCARI, NR.55, CAMERA 3, BL.71, SC.1, ET.1, AP.8. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OVI SOLUTIONS S.R.L.
CUI
42680891
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2020006952404
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 iunie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR RĂCARI, NR.55, CAMERA 3, BL.71, SC.1, ET.1, AP.8
Cod CAEN
6310
Domeniu de activitate
Activitati ale agentilor si broker-ilor de asigurari

Situații financiare

În 2025, OVI SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 321.460 lei, un profit net de 178.177 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 72.530 lei2021 · Cifra de afaceri: 117.576 lei2022 · Cifra de afaceri: 116.436 lei2023 · Cifra de afaceri: 193.878 lei2024 · Cifra de afaceri: 215.451 lei2025 · Cifra de afaceri: 321.460 lei2020 · Profit net: 46.697 lei2021 · Profit net: 66.503 lei2022 · Profit net: 34.603 lei2023 · Profit net: 96.121 lei2024 · Profit net: 102.106 lei2025 · Profit net: 178.177 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 72.530 lei20202021: 117.576 lei20212022: 116.436 lei20222023: 193.878 lei20232024: 215.451 lei20242025: 321.460 lei321 mii2025
Profit net lei
2020: 46.697 lei20202021: 66.503 lei20212022: 34.603 lei20222023: 96.121 lei20232024: 102.106 lei20242025: 178.177 lei178 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru OVI SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 321.460 lei în creștere față de 2024 178.177 lei în creștere față de 2024 101.074 lei în creștere față de 2024 — 279.491 lei 178.417 lei 2
2024 215.451 lei în creștere față de 2023 102.106 lei în creștere față de 2023 9.914 lei în creștere față de 2023 — 112.260 lei 102.346 lei 2
2023 193.878 lei în creștere față de 2022 96.121 lei în creștere față de 2022 8.025 lei în creștere față de 2022 — 104.386 lei 96.361 lei 2 în creștere față de 2022
2022 116.436 lei în scădere față de 2021 34.603 lei în scădere față de 2021 6.773 lei în scădere față de 2021 — 50.190 lei 43.417 lei 1
2021 117.576 lei în creștere față de 2020 66.503 lei în creștere față de 2020 6.980 lei în scădere față de 2020 — 73.723 lei 66.743 lei 1
2020 72.530 lei 46.697 lei 7.594 lei 83 lei 54.408 lei 46.897 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare