OVY MALERI S.R.L.

OVY MALERI S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Iaşi, România. Date de identificare: CUI 40941613, Nr. Reg. Com. J22/1495/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4120 - Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale. Societatea a fost înființată la data de 9 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. IAŞI, SAT SCÂNTEIA COM. SCÂNTEIA, NR.305, cod poștal 707425. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
OVY MALERI S.R.L.
CUI
40941613
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J22/1495/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
9 aprilie 2019
Județ
Iași
Sediul social
JUD. IAŞI, SAT SCÂNTEIA COM. SCÂNTEIA, NR.305
Cod poștal
707425
Cod CAEN
4120
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale

Situații financiare

În 2022, OVY MALERI S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 296.359 lei, un profit net de 40.110 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii20192020202120222019 · Cifra de afaceri: 43.550 lei2020 · Cifra de afaceri: 88.124 lei2021 · Cifra de afaceri: 333.278 lei2022 · Cifra de afaceri: 296.359 lei2019 · Profit net: 35.756 lei2020 · Profit net: 77.335 lei2021 · Profit net: 278.832 lei2022 · Profit net: 40.110 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 43.550 lei20192020: 88.124 lei20202021: 333.278 lei333 mii20212022: 296.359 lei296 mii2022
Profit net lei
2019: 35.756 lei20192020: 77.335 lei20202021: 278.832 lei279 mii20212022: 40.110 lei40 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru OVY MALERI S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 296.359 lei în scădere față de 2021 40.110 lei în scădere față de 2021 305.659 lei în creștere față de 2021 113.900 lei 232.109 lei 40.350 lei 2
2021 333.278 lei în creștere față de 2020 278.832 lei în creștere față de 2020 127.872 lei în creștere față de 2020 81.604 lei 325.340 lei 279.072 lei 2
2020 88.124 lei în creștere față de 2019 77.335 lei în creștere față de 2019 31 lei în scădere față de 2019 — 113.322 lei 113.291 lei —
2019 43.550 lei 35.756 lei 47 lei — 36.003 lei 35.956 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare