P.B. ECO FARM S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 39251938, Nr. Reg. Com. J2018001421351. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 0142 - Cresterea altor bovine. Societatea a fost înființată la data de 26 aprilie 2018. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT BENCECU DE JOS COM. PIŞCHIA, , STRADA DE 1595. KM 1.8 - CF TEREN NR. 410264 (FOSTUL 403833). Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- P.B. ECO FARM S.R.L.
- CUI
- 39251938
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J2018001421351
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 26 aprilie 2018
- Județ
- Timiș
- Sediul social
- JUD. TIMIŞ, SAT BENCECU DE JOS COM. PIŞCHIA, , STRADA DE 1595. KM 1.8 - CF TEREN NR. 410264 (FOSTUL 403833)
- Cod CAEN
- 0142
- Domeniu de activitate
- Cresterea altor bovine
Situații financiare
În 2025, P.B. ECO FARM S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 648.000 lei, un profit net de 42.653 lei și un număr mediu de 1 salariat.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 648.000 lei | 42.653 lei în creștere față de 2024 | 10.500.142 lei în creștere față de 2024 | 16.382.300 lei | 3.583.646 lei | 227.664 lei | 1 |
| 2024 | — | −583.809 lei în scădere față de 2023 | 8.614.116 lei în creștere față de 2023 | 13.083.389 lei | 3.133.878 lei | −1.634.989 lei | 1 |
| 2023 | — | −437.475 lei în scădere față de 2022 | 7.149.594 lei în creștere față de 2022 | 7.205.764 lei | 8.138.338 lei | −1.043.632 lei | 1 |
| 2022 | 18.750 lei în scădere față de 2021 | −181.978 lei în scădere față de 2021 | 1.713.039 lei în creștere față de 2021 | 395.507 lei | 9.827.860 lei | −727.812 lei | 1 |
| 2021 | 86.578 lei în creștere față de 2020 | −10.740 lei în creștere față de 2020 | 1.386.177 lei în creștere față de 2020 | 93.760 lei | 9.990.509 lei | −539.915 lei | 1 |
| 2020 | 750 lei | −169.677 lei în creștere față de 2019 | 1.152.261 lei în scădere față de 2019 | 55.441 lei | 9.844.944 lei | −490.187 lei | 1 |
| 2019 | 750 lei | −277.904 lei în scădere față de 2018 | 1.350.398 lei în creștere față de 2018 | — | 1.041.021 lei | −309.321 lei | 1 în scădere față de 2018 |
| 2018 | 750 lei | −123.417 lei | 119.535 lei | — | 88.118 lei | −31.417 lei | 2 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
