PACO & ALIN MAX SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ

Inactivă fiscal din 9 martie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

PACO & ALIN MAX SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 38574957, Nr. Reg. Com. J2017004604356. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5630 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 7 decembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT BUTIN ORŞ. GĂTAIA, BUTIN, NR.46, CAM. 3. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 9 martie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PACO & ALIN MAX SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
CUI
38574957
Stare
Inactivă fiscal din 9 martie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2017004604356
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
7 decembrie 2017
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT BUTIN ORŞ. GĂTAIA, BUTIN, NR.46, CAM. 3
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5630
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2023, PACO & ALIN MAX SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ a raportat o cifră de afaceri de 15.359 lei, o pierdere netă de 59.549 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii0200 mii400 mii600 mii20172018201920202021202220232018 · Cifra de afaceri: 246.137 lei2019 · Cifra de afaceri: 465.399 lei2020 · Cifra de afaceri: 28.046 lei2021 · Cifra de afaceri: 20.900 lei2022 · Cifra de afaceri: 25.644 lei2023 · Cifra de afaceri: 15.359 lei2017 · Profit net: −1.787 lei2018 · Profit net: 132.520 lei2019 · Profit net: 147.872 lei2020 · Profit net: −99.374 lei2021 · Profit net: −63.201 lei2022 · Profit net: −69.962 lei2023 · Profit net: −59.549 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 246.137 lei20182019: 465.399 lei465 mii20192020: 28.046 lei20202021: 20.900 lei20212022: 25.644 lei20222023: 15.359 lei15 mii2023
Profit net lei
2017: −1.787 lei20172018: 132.520 lei20182019: 147.872 lei148 mii20192020: −99.374 lei−99 mii20202021: −63.201 lei20212022: −69.962 lei20222023: −59.549 lei−60 mii2023
Indicatori financiari pe ani pentru PACO & ALIN MAX SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2023 15.359 lei în scădere față de 2022 −59.549 lei în creștere față de 2022 251.005 lei în creștere față de 2022 −1.248 lei 238.971 lei −13.282 lei 1 în scădere față de 2022
2022 25.644 lei în creștere față de 2021 −69.962 lei în scădere față de 2021 170.966 lei în creștere față de 2021 2.079 lei 215.153 lei 46.266 lei 2
2021 20.900 lei în scădere față de 2020 −63.201 lei în creștere față de 2020 117.862 lei în creștere față de 2020 — 234.092 lei 116.230 lei 2
2020 28.046 lei în scădere față de 2019 −99.374 lei în scădere față de 2019 52.694 lei în creștere față de 2019 — 232.125 lei 179.431 lei 2
2019 465.399 lei în creștere față de 2018 147.872 lei în creștere față de 2018 40.056 lei în creștere față de 2018 — 318.861 lei 278.805 lei 2 în creștere față de 2018
2018 246.137 lei 132.520 lei în creștere față de 2017 15.866 lei în creștere față de 2017 — 147.425 lei 130.933 lei 1
2017 — −1.787 lei 5.406 lei — 3.819 lei −1.587 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare