PACO GYM & FITNESS S.R.L.

PACO GYM & FITNESS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 39935596, Nr. Reg. Com. J02/1559/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9313 - Activitati ale centrelor de fitness. Societatea a fost înființată la data de 1 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, SAT FÂNTÂNELE COM. FÂNTÂNELE, FÎNTÎNELE, NR.138, cod poștal 317120. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PACO GYM & FITNESS S.R.L.
CUI
39935596
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J02/1559/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
1 octombrie 2018
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, SAT FÂNTÂNELE COM. FÂNTÂNELE, FÎNTÎNELE, NR.138
Cod poștal
317120
Cod CAEN
9313
Domeniu de activitate
Activitati ale centrelor de fitness

Situații financiare

În 2025, PACO GYM & FITNESS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 54.224 lei, un profit net de 7.039 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−40 mii−20 mii020 mii40 mii60 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 7.860 lei2019 · Cifra de afaceri: 19.900 lei2020 · Cifra de afaceri: 13.837 lei2021 · Cifra de afaceri: 22.113 lei2022 · Cifra de afaceri: 19.860 lei2023 · Cifra de afaceri: 27.653 lei2024 · Cifra de afaceri: 38.340 lei2025 · Cifra de afaceri: 54.224 lei2018 · Profit net: −30.043 lei2019 · Profit net: −9.821 lei2020 · Profit net: 1.377 lei2021 · Profit net: 11.941 lei2022 · Profit net: 2.889 lei2023 · Profit net: 7.798 lei2024 · Profit net: 11.594 lei2025 · Profit net: 7.039 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 7.860 lei'182019: 19.900 lei'192020: 13.837 lei'202021: 22.113 lei'212022: 19.860 lei'222023: 27.653 lei'232024: 38.340 lei'242025: 54.224 lei54 mii'25
Profit net lei
2018: −30.043 lei−30 mii'182019: −9.821 lei'192020: 1.377 lei'202021: 11.941 lei12 mii'212022: 2.889 lei'222023: 7.798 lei'232024: 11.594 lei'242025: 7.039 lei7 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru PACO GYM & FITNESS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 54.224 lei în creștere față de 2024 7.039 lei în scădere față de 2024 27.797 lei în scădere față de 2024 4.100 lei 26.671 lei 2.974 lei —
2024 38.340 lei în creștere față de 2023 11.594 lei în creștere față de 2023 28.464 lei în creștere față de 2023 1.938 lei 22.460 lei −4.066 lei —
2023 27.653 lei în creștere față de 2022 7.798 lei în creștere față de 2022 28.153 lei în scădere față de 2022 2.369 lei 10.125 lei −15.659 lei —
2022 19.860 lei în scădere față de 2021 2.889 lei în scădere față de 2021 35.944 lei în scădere față de 2021 2.799 lei 9.688 lei −23.457 lei —
2021 22.113 lei în creștere față de 2020 11.941 lei în creștere față de 2020 37.988 lei în scădere față de 2020 3.230 lei 8.412 lei −26.346 lei —
2020 13.837 lei în scădere față de 2019 1.377 lei în creștere față de 2019 46.059 lei în creștere față de 2019 — 7.772 lei −38.287 lei 1
2019 19.900 lei în creștere față de 2018 −9.821 lei în creștere față de 2018 45.855 lei în creștere față de 2018 71 lei 6.120 lei −39.664 lei 1
2018 7.860 lei −30.043 lei 37.487 lei 112 lei 710 lei −29.843 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare