PAINT CARS M&I S.R.L.

PAINT CARS M&I S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40992854, Nr. Reg. Com. J40/5248/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 16 aprilie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. COLENTINA, NR.3C, BL.33C, AP.2. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PAINT CARS M&I S.R.L.
CUI
40992854
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/5248/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 aprilie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 2, ŞOS. COLENTINA, NR.3C, BL.33C, AP.2
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2025, PAINT CARS M&I S.R.L. a raportat o pierdere netă de 1.693 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 316.402 lei2020 · Cifra de afaceri: 792.362 lei2021 · Cifra de afaceri: 820.460 lei2022 · Cifra de afaceri: 142.950 lei2023 · Cifra de afaceri: −5.022 lei2019 · Profit net: −176.687 lei2020 · Profit net: 120.679 lei2021 · Profit net: −280.866 lei2022 · Profit net: −47.156 lei2023 · Profit net: −32.781 lei2024 · Profit net: −11.560 lei2025 · Profit net: −1.693 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 316.402 lei20192020: 792.362 lei20202021: 820.460 lei820 mii20212022: 142.950 lei20222023: −5.022 lei−5 mii2023
Profit net lei
2019: −176.687 lei20192020: 120.679 lei121 mii20202021: −280.866 lei−281 mii20212022: −47.156 lei20222023: −32.781 lei20232024: −11.560 lei20242025: −1.693 lei−2 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PAINT CARS M&I S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −1.693 lei în creștere față de 2024 534.938 lei în creștere față de 2024 4.879 lei 100.195 lei −429.864 lei 1
2024 — −11.560 lei în creștere față de 2023 533.960 lei în scădere față de 2023 5.978 lei 99.812 lei −428.170 lei 1
2023 −5.022 lei în scădere față de 2022 −32.781 lei în creștere față de 2022 534.139 lei în scădere față de 2022 7.076 lei 110.452 lei −416.611 lei 1
2022 142.950 lei în scădere față de 2021 −47.156 lei în creștere față de 2021 545.671 lei în scădere față de 2021 2.499 lei 159.342 lei −383.830 lei 1 în scădere față de 2021
2021 820.460 lei în creștere față de 2020 −280.866 lei în scădere față de 2020 565.280 lei în creștere față de 2020 2.909 lei 225.697 lei −336.674 lei 11 în creștere față de 2020
2020 792.362 lei în creștere față de 2019 120.679 lei în creștere față de 2019 334.004 lei în creștere față de 2019 3.320 lei 274.876 lei −55.808 lei 10 în creștere față de 2019
2019 316.402 lei −176.687 lei 220.054 lei 41 lei 43.526 lei −176.487 lei 9

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare