PAINT METAL INDUSTRIES S.R.L.

PAINT METAL INDUSTRIES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 40201224, Nr. Reg. Com. J03/2454/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 8219 - Activitati de fotocopiere, de pregatire a documentelor si alte activitati specializate de secretariat. Societatea a fost înființată la data de 22 noiembrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, ORŞ. MIOVENI, ALEEA POIENII, NR.27A, CAMERA 1, cod poștal 115400. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PAINT METAL INDUSTRIES S.R.L.
CUI
40201224
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J03/2454/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
22 noiembrie 2018
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, ORŞ. MIOVENI, ALEEA POIENII, NR.27A, CAMERA 1
Cod poștal
115400
Cod CAEN
8219
Domeniu de activitate
Activitati de fotocopiere, de pregatire a documentelor si alte activitati specializate de secretariat

Situații financiare

În 2025, PAINT METAL INDUSTRIES S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 262.080 lei, o pierdere netă de 27.516 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 26.338 lei2019 · Cifra de afaceri: 174.175 lei2020 · Cifra de afaceri: 557.211 lei2021 · Cifra de afaceri: 615.949 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.064.969 lei2023 · Cifra de afaceri: 647.453 lei2024 · Cifra de afaceri: 610.780 lei2025 · Cifra de afaceri: 262.080 lei2018 · Profit net: 25.173 lei2019 · Profit net: 66.223 lei2020 · Profit net: 200.282 lei2021 · Profit net: 172.742 lei2022 · Profit net: 392.869 lei2023 · Profit net: 208.632 lei2024 · Profit net: 168.992 lei2025 · Profit net: −27.516 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 26.338 lei'182019: 174.175 lei'192020: 557.211 lei'202021: 615.949 lei'212022: 1.064.969 lei1,1 mil.'222023: 647.453 lei'232024: 610.780 lei'242025: 262.080 lei262 mii'25
Profit net lei
2018: 25.173 lei'182019: 66.223 lei'192020: 200.282 lei'202021: 172.742 lei'212022: 392.869 lei393 mii'222023: 208.632 lei'232024: 168.992 lei'242025: −27.516 lei−28 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru PAINT METAL INDUSTRIES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 262.080 lei în scădere față de 2024 −27.516 lei în scădere față de 2024 214.315 lei în creștere față de 2024 2.344 lei 353.687 lei 141.716 lei 2
2024 610.780 lei în scădere față de 2023 168.992 lei în scădere față de 2023 200.240 lei în scădere față de 2023 6.907 lei 362.565 lei 169.232 lei 2 în scădere față de 2023
2023 647.453 lei în scădere față de 2022 208.632 lei în scădere față de 2022 316.444 lei în creștere față de 2022 11.224 lei 514.092 lei 208.872 lei 3
2022 1.064.969 lei în creștere față de 2021 392.869 lei în creștere față de 2021 267.750 lei în creștere față de 2021 11.787 lei 674.245 lei 418.282 lei 3 în creștere față de 2021
2021 615.949 lei în creștere față de 2020 172.742 lei în scădere față de 2020 153.431 lei în creștere față de 2020 3.755 lei 347.831 lei 198.155 lei 1
2020 557.211 lei în creștere față de 2019 200.282 lei în creștere față de 2019 97.616 lei în creștere față de 2019 18.981 lei 304.290 lei 225.655 lei 1
2019 174.175 lei în creștere față de 2018 66.223 lei în creștere față de 2018 39.541 lei în creștere față de 2018 20.504 lei 110.633 lei 91.596 lei 1
2018 26.338 lei 25.173 lei 20.925 lei 18.272 lei 28.026 lei 25.373 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare