PAINT SHOP SERVICES S.R.L.

PAINT SHOP SERVICES S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 41006191, Nr. Reg. Com. J35/1878/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3109 - Fabricarea de mobila n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 18 aprilie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, CAL. URSENI, NR.65, HALA, cod poștal 300703. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PAINT SHOP SERVICES S.R.L.
CUI
41006191
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J35/1878/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 aprilie 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, MUN. TIMIŞOARA, CAL. URSENI, NR.65, HALA
Cod poștal
300703
Cod CAEN
3109
Domeniu de activitate
Fabricarea de mobila n.c.a.

Situații financiare

În 2025, PAINT SHOP SERVICES S.R.L. a raportat o pierdere netă de 6.133 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 37.042 lei2020 · Cifra de afaceri: 38.853 lei2021 · Cifra de afaceri: 8.760 lei2023 · Cifra de afaceri: 10.500 lei2019 · Profit net: 3.444 lei2020 · Profit net: −18.284 lei2021 · Profit net: −1.796 lei2022 · Profit net: −7.421 lei2023 · Profit net: 2.409 lei2024 · Profit net: −8.118 lei2025 · Profit net: −6.133 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 37.042 lei20192020: 38.853 lei39 mii20202021: 8.760 lei20212023: 10.500 lei11 mii2023
Profit net lei
2019: 3.444 lei3 mii20192020: −18.284 lei−18 mii20202021: −1.796 lei20212022: −7.421 lei20222023: 2.409 lei20232024: −8.118 lei20242025: −6.133 lei−6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PAINT SHOP SERVICES S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −6.133 lei în creștere față de 2024 111.416 lei în creștere față de 2024 93.727 lei 46.511 lei −35.699 lei —
2024 — −8.118 lei în scădere față de 2023 109.910 lei în creștere față de 2023 108.992 lei 46.479 lei −29.566 lei —
2023 10.500 lei 2.409 lei în creștere față de 2022 106.020 lei în creștere față de 2022 124.256 lei 46.049 lei −21.448 lei —
2022 — −7.421 lei în scădere față de 2021 103.764 lei în creștere față de 2021 139.519 lei 36.727 lei −23.857 lei —
2021 8.760 lei în scădere față de 2020 −1.796 lei în creștere față de 2020 102.856 lei în creștere față de 2020 154.786 lei 38.580 lei −16.436 lei —
2020 38.853 lei în creștere față de 2019 −18.284 lei în scădere față de 2019 98.251 lei în creștere față de 2019 170.048 lei 31.109 lei −14.640 lei 2
2019 37.042 lei 3.444 lei 67.971 lei 164.690 lei 48.989 lei 3.644 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare