PAINT TECH SOLUTION S.R.L.

PAINT TECH SOLUTION S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 41699918, Nr. Reg. Com. J2019012950407. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7020 - Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal. Societatea a fost înființată la data de 30 septembrie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR VIRGIL MADGEARU, NR.18A, ETAJELE 2 ŞI 3. CAMERA 1, AP.8, cod poștal 014135. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PAINT TECH SOLUTION S.R.L.
CUI
41699918
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019012950407
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 septembrie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, STR VIRGIL MADGEARU, NR.18A, ETAJELE 2 ŞI 3. CAMERA 1, AP.8
Cod poștal
014135
Cod CAEN
7020
Domeniu de activitate
Activitati de contabilitate si audit financiar; consultanta in domeniul fiscal

Situații financiare

În 2025, PAINT TECH SOLUTION S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.208.240 lei, un profit net de 900.101 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−250 mii0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 9.207 lei2020 · Cifra de afaceri: 136.474 lei2021 · Cifra de afaceri: 486.018 lei2022 · Cifra de afaceri: 497.123 lei2023 · Cifra de afaceri: 292.864 lei2024 · Cifra de afaceri: 100.244 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.208.240 lei2019 · Profit net: 969 lei2020 · Profit net: 115.775 lei2021 · Profit net: 450.529 lei2022 · Profit net: 392.553 lei2023 · Profit net: 147.402 lei2024 · Profit net: −1.206 lei2025 · Profit net: 900.101 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 9.207 lei20192020: 136.474 lei20202021: 486.018 lei20212022: 497.123 lei20222023: 292.864 lei20232024: 100.244 lei20242025: 1.208.240 lei1,2 mil.2025
Profit net lei
2019: 969 lei20192020: 115.775 lei20202021: 450.529 lei20212022: 392.553 lei20222023: 147.402 lei20232024: −1.206 lei−1 mii20242025: 900.101 lei900 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PAINT TECH SOLUTION S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.208.240 lei în creștere față de 2024 900.101 lei în creștere față de 2024 186.686 lei în creștere față de 2024 13.209 lei 1.069.900 lei 899.135 lei —
2024 100.244 lei în scădere față de 2023 −1.206 lei în scădere față de 2023 142.921 lei în creștere față de 2023 68.025 lei 70.107 lei −966 lei —
2023 292.864 lei în scădere față de 2022 147.402 lei în scădere față de 2022 1.835 lei în scădere față de 2022 122.126 lei 19.715 lei 147.642 lei —
2022 497.123 lei în creștere față de 2021 392.553 lei în scădere față de 2021 9.911 lei în creștere față de 2021 167.949 lei 233.696 lei 392.793 lei —
2021 486.018 lei în creștere față de 2020 450.529 lei în creștere față de 2020 4.598 lei în creștere față de 2020 2.415 lei 452.952 lei 450.769 lei —
2020 136.474 lei în creștere față de 2019 115.775 lei în creștere față de 2019 3.120 lei în scădere față de 2019 3.732 lei 116.332 lei 116.944 lei —
2019 9.207 lei 969 lei 6.001 lei — 7.170 lei 1.169 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare