PAINTSALON S.R.L.

PAINTSALON S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 43349595, Nr. Reg. Com. J40/15783/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 9604 - Activitati de intretinere corporala. Societatea a fost înființată la data de 18 noiembrie 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, INTR. CAMIL PETRESCU, NR.1, CORP B, INTRAREA STANGA, cod poștal 010541. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PAINTSALON S.R.L.
CUI
43349595
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/15783/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 noiembrie 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, INTR. CAMIL PETRESCU, NR.1, CORP B, INTRAREA STANGA
Cod poștal
010541
Cod CAEN
9604
Domeniu de activitate
Activitati de intretinere corporala

Situații financiare

În 2025, PAINTSALON S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.498.449 lei, un profit net de 185.862 lei și un număr mediu de 9 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2020202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 490.167 lei2022 · Cifra de afaceri: 440.212 lei2023 · Cifra de afaceri: 734.543 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.904.286 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.498.449 lei2020 · Profit net: −190 lei2021 · Profit net: 311.234 lei2022 · Profit net: −10.029 lei2023 · Profit net: 143.654 lei2024 · Profit net: 457.960 lei2025 · Profit net: 185.862 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 490.167 lei20212022: 440.212 lei20222023: 734.543 lei20232024: 1.904.286 lei1,9 mil.20242025: 1.498.449 lei1,5 mil.2025
Profit net lei
2020: −190 lei20202021: 311.234 lei20212022: −10.029 lei−10 mii20222023: 143.654 lei20232024: 457.960 lei458 mii20242025: 185.862 lei186 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PAINTSALON S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.498.449 lei în scădere față de 2024 185.862 lei în scădere față de 2024 238.126 lei în creștere față de 2024 230.394 lei 178.090 lei 186.062 lei 9 în scădere față de 2024
2024 1.904.286 lei în creștere față de 2023 457.960 lei în creștere față de 2023 214.073 lei în creștere față de 2023 123.087 lei 549.146 lei 458.160 lei 13 în creștere față de 2023
2023 734.543 lei în creștere față de 2022 143.654 lei în creștere față de 2022 43.309 lei în scădere față de 2022 130.933 lei 171.217 lei 258.841 lei 2 în scădere față de 2022
2022 440.212 lei în scădere față de 2021 −10.029 lei în scădere față de 2021 168.414 lei în creștere față de 2021 157.715 lei 125.885 lei 115.186 lei 4 în creștere față de 2021
2021 490.167 lei 311.234 lei în creștere față de 2020 22.325 lei în creștere față de 2020 2.175 lei 331.394 lei 311.244 lei 3
2020 — −190 lei 1.549 lei — 1.359 lei −190 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare