PALSTAR SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 17891278, Nr. Reg. Com. J12/3071/2005. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 3101 - Fabricarea de mobila pentru birouri si magazine. Societatea a fost înființată la data de 23 august 2005. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, ORŞ. HUEDIN, PŢA. VICTORIEI, NR.37, BL.H, SC.5, ET.3, AP.11, cod poștal 405400. Societatea are activitatea suspendată din data de 30 mai 2013. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- PALSTAR SRL
- CUI
- 17891278
- Stare
- Activitate suspendată din 30 mai 2013
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/3071/2005
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 23 august 2005
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, ORŞ. HUEDIN, PŢA. VICTORIEI, NR.37, BL.H, SC.5, ET.3, AP.11
- Cod poștal
- 405400
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 3101
- Domeniu de activitate
- Fabricarea de mobila pentru birouri si magazine
Situații financiare
În 2025, PALSTAR SRL a raportat o pierdere netă de 200 lei.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | −200 lei în scădere față de 2024 | 101.502 lei în creștere față de 2024 | 733 lei | 21.250 lei | −79.519 lei | — |
| 2024 | — | −100 lei în scădere față de 2023 | 101.500 lei în creștere față de 2023 | 733 lei | 21.250 lei | −79.517 lei | — |
| 2023 | — | −51 lei în scădere față de 2022 | 101.052 lei în creștere față de 2022 | 733 lei | 20.850 lei | −79.469 lei | — |
| 2022 | — | 0 lei | 101.001 lei | 733 lei | 20.850 lei | −79.418 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 101.001 lei | 733 lei | 20.850 lei | −79.418 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în scădere față de 2019 | 101.001 lei | 733 lei | 20.850 lei | −79.418 lei | — |
| 2019 | — | 33 lei în creștere față de 2018 | 101.001 lei | 733 lei | 20.850 lei | −79.418 lei | — |
| 2018 | — | −100 lei în scădere față de 2017 | 101.001 lei în creștere față de 2017 | 733 lei | 20.817 lei | −79.451 lei | 0 |
| 2017 | — | −50 lei | 100.901 lei în creștere față de 2016 | 733 lei | 20.817 lei | −79.351 lei | — |
| 2016 | — | −50 lei | 100.851 lei | 733 lei | 20.816 lei | −79.302 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
