PAMA PRIME SOLUTIONS S.R.L.

PAMA PRIME SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38284759, Nr. Reg. Com. J12/5802/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe. Societatea a fost înființată la data de 28 septembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DALIEI, NR.12, AP.1. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PAMA PRIME SOLUTIONS S.R.L.
CUI
38284759
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/5802/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
28 septembrie 2017
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. DALIEI, NR.12, AP.1
Cod CAEN
6311
Domeniu de activitate
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web si activitati conexe

Situații financiare

În 2025, PAMA PRIME SOLUTIONS S.R.L. a raportat o pierdere netă de 2.198 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii2017201820192020202120222023202420252017 · Cifra de afaceri: 113.849 lei2021 · Cifra de afaceri: 252.537 lei2022 · Cifra de afaceri: 126.136 lei2023 · Cifra de afaceri: 44.835 lei2017 · Profit net: 100.555 lei2018 · Profit net: −3.380 lei2019 · Profit net: 0 lei2020 · Profit net: 0 lei2021 · Profit net: 243.488 lei2022 · Profit net: 103.620 lei2023 · Profit net: −10.084 lei2024 · Profit net: −5.391 lei2025 · Profit net: −2.198 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 113.849 lei20172021: 252.537 lei253 mii20212022: 126.136 lei20222023: 44.835 lei45 mii2023
Profit net lei
2017: 100.555 lei'172018: −3.380 lei'182019: 0 lei'192020: 0 lei'202021: 243.488 lei243 mii'212022: 103.620 lei'222023: −10.084 lei−10 mii'232024: −5.391 lei'242025: −2.198 lei−2 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru PAMA PRIME SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −2.198 lei în creștere față de 2024 18.996 lei în scădere față de 2024 829 lei 734 lei −17.433 lei —
2024 — −5.391 lei în creștere față de 2023 32.535 lei în scădere față de 2023 1.934 lei 15.366 lei −15.235 lei —
2023 44.835 lei în scădere față de 2022 −10.084 lei în scădere față de 2022 37.654 lei în creștere față de 2022 3.039 lei 24.771 lei −9.844 lei 1
2022 126.136 lei în scădere față de 2021 103.620 lei în scădere față de 2021 20.105 lei în creștere față de 2021 4.144 lei 119.821 lei 103.860 lei 1
2021 252.537 lei 243.488 lei în creștere față de 2020 5.619 lei în creștere față de 2020 — 296.481 lei 290.862 lei 1
2020 — 0 lei 256 lei — 47.630 lei 47.374 lei —
2019 — 0 lei în creștere față de 2018 256 lei — 47.630 lei 47.374 lei —
2018 — −3.380 lei în scădere față de 2017 256 lei în scădere față de 2017 — 47.630 lei 47.374 lei —
2017 113.849 lei 100.555 lei 13.651 lei — 114.406 lei 100.755 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare