PAMA STRUCTURES & SOLUTIONS S.R.L.

PAMA STRUCTURES & SOLUTIONS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 46146978, Nr. Reg. Com. J12/2807/2022. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7112 - Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea. Societatea a fost înființată la data de 18 mai 2022. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. EUGEN IONESCO, NR.67, BL.D, SC.2, ET.1, AP.42. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PAMA STRUCTURES & SOLUTIONS S.R.L.
CUI
46146978
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/2807/2022
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
18 mai 2022
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. EUGEN IONESCO, NR.67, BL.D, SC.2, ET.1, AP.42
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
7112
Domeniu de activitate
Activitati de inginerie si consultanta tehnica legate de acestea

Situații financiare

În 2025, PAMA STRUCTURES & SOLUTIONS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 435.000 lei, un profit net de 44.335 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0100 mii200 mii300 mii400 mii500 mii20222023202420252022 · Cifra de afaceri: 44.467 lei2023 · Cifra de afaceri: 278.343 lei2024 · Cifra de afaceri: 450.686 lei2025 · Cifra de afaceri: 435.000 lei2022 · Profit net: 4.961 lei2023 · Profit net: 41.056 lei2024 · Profit net: 162.985 lei2025 · Profit net: 44.335 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2022: 44.467 lei20222023: 278.343 lei20232024: 450.686 lei451 mii20242025: 435.000 lei435 mii2025
Profit net lei
2022: 4.961 lei20222023: 41.056 lei20232024: 162.985 lei163 mii20242025: 44.335 lei44 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PAMA STRUCTURES & SOLUTIONS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 435.000 lei în scădere față de 2024 44.335 lei în scădere față de 2024 62.887 lei în creștere față de 2024 51.307 lei 256.276 lei 253.537 lei 2 în scădere față de 2024
2024 450.686 lei în creștere față de 2023 162.985 lei în creștere față de 2023 11.089 lei în scădere față de 2023 127.149 lei 162.838 lei 209.202 lei 3
2023 278.343 lei în creștere față de 2022 41.056 lei în creștere față de 2022 245.878 lei în creștere față de 2022 229.751 lei 46.798 lei 46.217 lei 3
2022 44.467 lei 4.961 lei 1.918 lei 580 lei 6.499 lei 5.161 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare