PAMO LIGHT RESIDENCE S.R.L.

Radiată din 21 septembrie 2023. Această firmă nu mai este în funcțiune.

PAMO LIGHT RESIDENCE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Timiş, România. Date de identificare: CUI 40680976, Nr. Reg. Com. J35/1098/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6810 - Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii. Societatea a fost înființată la data de 21 februarie 2019. Sediul social este situat la: JUD. TIMIŞ, SAT UTVIN COM. SÂNMIHAIU ROMÂN, , NR.235/I. Societatea este radiată din data de 21 septembrie 2023. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PAMO LIGHT RESIDENCE S.R.L.
CUI
40680976
Stare
Radiată din 21 septembrie 2023
Nr. Registrul Comerțului
J35/1098/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
21 februarie 2019
Județ
Timiș
Sediul social
JUD. TIMIŞ, SAT UTVIN COM. SÂNMIHAIU ROMÂN, , NR.235/I
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
6810
Domeniu de activitate
Cumpararea si vanzarea de bunuri imobiliare proprii

Situații financiare

În 2022, PAMO LIGHT RESIDENCE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 89.184 lei, o pierdere netă de 22.476 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii20192020202120222019 · Cifra de afaceri: 152.600 lei2020 · Cifra de afaceri: 31.952 lei2021 · Cifra de afaceri: 156.479 lei2022 · Cifra de afaceri: 89.184 lei2019 · Profit net: −18.498 lei2020 · Profit net: 1.382 lei2021 · Profit net: 35.539 lei2022 · Profit net: −22.476 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 152.600 lei20192020: 31.952 lei20202021: 156.479 lei156 mii20212022: 89.184 lei89 mii2022
Profit net lei
2019: −18.498 lei20192020: 1.382 lei20202021: 35.539 lei36 mii20212022: −22.476 lei−22 mii2022
Indicatori financiari pe ani pentru PAMO LIGHT RESIDENCE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2022 89.184 lei în scădere față de 2021 −22.476 lei în scădere față de 2021 9.360 lei în creștere față de 2021 — 5.547 lei −3.813 lei 2
2021 156.479 lei în creștere față de 2020 35.539 lei în creștere față de 2020 2.980 lei în scădere față de 2020 — 21.643 lei 18.663 lei 2
2020 31.952 lei în scădere față de 2019 1.382 lei în creștere față de 2019 28.912 lei în scădere față de 2019 — 12.016 lei −16.896 lei 2
2019 152.600 lei −18.498 lei 53.087 lei — 13.518 lei −18.298 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare