PANDA TOP BUILD S.R.L.

PANDA TOP BUILD S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 40008160, Nr. Reg. Com. J12/4680/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4333 - Lucrari de pardosire si placare a peretilor. Societatea a fost înființată la data de 16 octombrie 2018. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. GHEORGHE DIMA, NR.13, BL.1G, SC.1, AP.2, cod poștal 400358. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PANDA TOP BUILD S.R.L.
CUI
40008160
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/4680/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 octombrie 2018
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. GHEORGHE DIMA, NR.13, BL.1G, SC.1, AP.2
Cod poștal
400358
Cod CAEN
4333
Domeniu de activitate
Lucrari de pardosire si placare a peretilor

Situații financiare

În 2025, PANDA TOP BUILD S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.700 lei, un profit net de 946 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii2018202120222023202420252021 · Cifra de afaceri: 29.550 lei2022 · Cifra de afaceri: 46.300 lei2023 · Cifra de afaceri: 51.630 lei2024 · Cifra de afaceri: 16.440 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.700 lei2018 · Profit net: −180 lei2021 · Profit net: −3.515 lei2022 · Profit net: 3.038 lei2023 · Profit net: 42 lei2024 · Profit net: 2.000 lei2025 · Profit net: 946 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 29.550 lei20212022: 46.300 lei20222023: 51.630 lei52 mii20232024: 16.440 lei20242025: 1.700 lei2 mii2025
Profit net lei
2018: −180 lei20182021: −3.515 lei−4 mii20212022: 3.038 lei3 mii20222023: 42 lei20232024: 2.000 lei20242025: 946 lei9462025
Indicatori financiari pe ani pentru PANDA TOP BUILD S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.700 lei în scădere față de 2024 946 lei în scădere față de 2024 836 lei în creștere față de 2024 — 3.547 lei 2.711 lei —
2024 16.440 lei în scădere față de 2023 2.000 lei în creștere față de 2023 785 lei în scădere față de 2023 — 2.550 lei 1.765 lei 0 în scădere față de 2023
2023 51.630 lei în creștere față de 2022 42 lei în scădere față de 2022 5.541 lei în creștere față de 2022 — 5.306 lei −235 lei 1
2022 46.300 lei în creștere față de 2021 3.038 lei în creștere față de 2021 3.823 lei în scădere față de 2021 — 3.546 lei −277 lei 1
2021 29.550 lei −3.515 lei în scădere față de 2018 7.087 lei în creștere față de 2018 380 lei 3.392 lei −3.315 lei 1
2018 — −180 lei 180 lei — 200 lei 20 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare