PANIZA NOU CONSTRUCT S.R.L.

Radiată din 16 decembrie 2022. Această firmă nu mai este în funcțiune.

PANIZA NOU CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 38440955, Nr. Reg. Com. J28/1242/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4520 - Intretinerea si repararea autovehiculelor. Societatea a fost înființată la data de 3 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. OLT, MUN. CARACAL, INT. MUZEULUI, NR.1, BL.2, SC.1, ET.2, AP.9, cod poștal 235200. Societatea este radiată din data de 16 decembrie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PANIZA NOU CONSTRUCT S.R.L.
CUI
38440955
Stare
Radiată din 16 decembrie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J28/1242/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
3 noiembrie 2017
Județ
Olt
Sediul social
JUD. OLT, MUN. CARACAL, INT. MUZEULUI, NR.1, BL.2, SC.1, ET.2, AP.9
Cod poștal
235200
Cod CAEN
4520
Domeniu de activitate
Intretinerea si repararea autovehiculelor

Situații financiare

În 2021, PANIZA NOU CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 233.000 lei, un profit net de 204.004 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii050 mii100 mii150 mii200 mii250 mii20182019202020212018 · Cifra de afaceri: 65.500 lei2019 · Cifra de afaceri: 71.000 lei2021 · Cifra de afaceri: 233.000 lei2018 · Profit net: 57.232 lei2019 · Profit net: 68.833 lei2020 · Profit net: −150 lei2021 · Profit net: 204.004 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 65.500 lei20182019: 71.000 lei20192021: 233.000 lei233 mii2021
Profit net lei
2018: 57.232 lei20182019: 68.833 lei20192020: −150 lei−15020202021: 204.004 lei204 mii2021
Indicatori financiari pe ani pentru PANIZA NOU CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 233.000 lei 204.004 lei în creștere față de 2020 963 lei în scădere față de 2020 113 lei 330.969 lei 330.119 lei —
2020 — −150 lei în scădere față de 2019 10.095 lei 263 lei 135.947 lei 126.115 lei —
2019 71.000 lei în creștere față de 2018 68.833 lei în creștere față de 2018 10.095 lei în creștere față de 2018 413 lei 135.947 lei 126.265 lei —
2018 65.500 lei 57.232 lei 7.965 lei — 65.397 lei 57.432 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare