PANSELUȚA MUN S.R.L.

PANSELUȚA MUN S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 38778140, Nr. Reg. Com. J38/85/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4711 - Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun. Societatea a fost înființată la data de 31 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, SAT ŞOTANI COM. FÂRTĂŢEŞTI, ŞOTANI, NR.65, cod poștal 247186. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PANSELUȚA MUN S.R.L.
CUI
38778140
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J38/85/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
31 ianuarie 2018
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, SAT ŞOTANI COM. FÂRTĂŢEŞTI, ŞOTANI, NR.65
Cod poștal
247186
Cod CAEN
4711
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul in magazine nespecializate, cu vanzare predominanta de produse alimentare, bauturi si tutun

Situații financiare

În 2025, PANSELUȚA MUN S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 252.547 lei, o pierdere netă de 45.676 lei și un număr mediu de 2 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−100 mii0100 mii200 mii300 mii400 mii201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 17.263 lei2019 · Cifra de afaceri: 151.932 lei2020 · Cifra de afaceri: 169.204 lei2021 · Cifra de afaceri: 232.253 lei2022 · Cifra de afaceri: 259.503 lei2023 · Cifra de afaceri: 306.094 lei2024 · Cifra de afaceri: 317.971 lei2025 · Cifra de afaceri: 252.547 lei2018 · Profit net: −2.173 lei2019 · Profit net: −9.001 lei2020 · Profit net: −5.151 lei2021 · Profit net: −17.986 lei2022 · Profit net: −16.754 lei2023 · Profit net: −19.401 lei2024 · Profit net: −65.914 lei2025 · Profit net: −45.676 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 17.263 lei'182019: 151.932 lei'192020: 169.204 lei'202021: 232.253 lei'212022: 259.503 lei'222023: 306.094 lei'232024: 317.971 lei318 mii'242025: 252.547 lei253 mii'25
Profit net lei
2018: −2.173 lei'182019: −9.001 lei'192020: −5.151 lei'202021: −17.986 lei'212022: −16.754 lei'222023: −19.401 lei'232024: −65.914 lei−66 mii'242025: −45.676 lei−46 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru PANSELUȚA MUN S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 252.547 lei în scădere față de 2024 −45.676 lei în creștere față de 2024 231.785 lei în creștere față de 2024 — 49.929 lei −181.856 lei 2
2024 317.971 lei în creștere față de 2023 −65.914 lei în scădere față de 2023 213.683 lei în creștere față de 2023 — 77.502 lei −136.181 lei 2
2023 306.094 lei în creștere față de 2022 −19.401 lei în scădere față de 2022 194.495 lei în creștere față de 2022 — 124.228 lei −70.267 lei 2
2022 259.503 lei în creștere față de 2021 −16.754 lei în creștere față de 2021 160.881 lei în creștere față de 2021 — 110.015 lei −50.866 lei 2
2021 232.253 lei în creștere față de 2020 −17.986 lei în scădere față de 2020 86.003 lei în creștere față de 2020 — 51.892 lei −34.111 lei 2 în scădere față de 2020
2020 169.204 lei în creștere față de 2019 −5.151 lei în creștere față de 2019 42.434 lei în creștere față de 2019 — 26.309 lei −16.125 lei 3
2019 151.932 lei în creștere față de 2018 −9.001 lei în scădere față de 2018 18.692 lei în creștere față de 2018 — 7.718 lei −10.974 lei 3
2018 17.263 lei −2.173 lei 9.300 lei — 7.327 lei −1.973 lei 3

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare