PĂNTĂLIE R&M COMP SRL

Activitate suspendată din 26 iunie 2025. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

PĂNTĂLIE R&M COMP SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Arad, România. Date de identificare: CUI 18129122, Nr. Reg. Com. J2005002003028. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 2223 - Fabricarea articolelor din material plastic pentru constructii. Societatea a fost înființată la data de 15 noiembrie 2005. Sediul social este situat la: JUD. ARAD, LOC. RADNA ORŞ. LIPOVA, STR. CĂPITAN FĂTU IOAN, NR.13. Societatea are activitatea suspendată din data de 26 iunie 2025. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PĂNTĂLIE R&M COMP SRL
CUI
18129122
Stare
Activitate suspendată din 26 iunie 2025
Nr. Registrul Comerțului
J2005002003028
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
15 noiembrie 2005
Județ
Arad
Sediul social
JUD. ARAD, LOC. RADNA ORŞ. LIPOVA, STR. CĂPITAN FĂTU IOAN, NR.13
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
2223
Domeniu de activitate
Fabricarea articolelor din material plastic pentru constructii

Situații financiare

În 2025, PĂNTĂLIE R&M COMP SRL a raportat o pierdere netă de 11.388 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii20162017201820192020202120222023202420252016 · Cifra de afaceri: 221.222 lei2017 · Cifra de afaceri: 246.282 lei2018 · Cifra de afaceri: 201.768 lei2019 · Cifra de afaceri: 257.693 lei2020 · Cifra de afaceri: 236.719 lei2021 · Cifra de afaceri: 235.434 lei2022 · Cifra de afaceri: 232.244 lei2023 · Cifra de afaceri: 224.002 lei2024 · Cifra de afaceri: 249.511 lei2016 · Profit net: −21.897 lei2017 · Profit net: −20.997 lei2018 · Profit net: −1.573 lei2019 · Profit net: 2.042 lei2020 · Profit net: 7.195 lei2021 · Profit net: 3.951 lei2022 · Profit net: 1.352 lei2023 · Profit net: 1.833 lei2024 · Profit net: −123.541 lei2025 · Profit net: −11.388 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2016: 221.222 lei'162017: 246.282 lei'172018: 201.768 lei'182019: 257.693 lei258 mii'192020: 236.719 lei'202021: 235.434 lei'212022: 232.244 lei'222023: 224.002 lei'232024: 249.511 lei250 mii'24
Profit net lei
2016: −21.897 lei'162017: −20.997 lei'172018: −1.573 lei'182019: 2.042 lei'192020: 7.195 lei7 mii'202021: 3.951 lei'212022: 1.352 lei'222023: 1.833 lei'232024: −123.541 lei−124 mii'242025: −11.388 lei−11 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru PĂNTĂLIE R&M COMP SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −11.388 lei în creștere față de 2024 995.368 lei în creștere față de 2024 — 514.747 lei −480.621 lei —
2024 249.511 lei în creștere față de 2023 −123.541 lei în scădere față de 2023 987.910 lei în creștere față de 2023 — 518.677 lei −469.233 lei 3
2023 224.002 lei în scădere față de 2022 1.833 lei în creștere față de 2022 855.180 lei în creștere față de 2022 — 606.646 lei −248.534 lei 3 în creștere față de 2022
2022 232.244 lei în scădere față de 2021 1.352 lei în scădere față de 2021 736.209 lei în creștere față de 2021 — 485.842 lei −250.367 lei 2
2021 235.434 lei în scădere față de 2020 3.951 lei în scădere față de 2020 661.779 lei în creștere față de 2020 — 410.568 lei −251.211 lei 2 în creștere față de 2020
2020 236.719 lei în scădere față de 2019 7.195 lei în creștere față de 2019 593.364 lei în creștere față de 2019 — 338.036 lei −255.328 lei 1
2019 257.693 lei în creștere față de 2018 2.042 lei în creștere față de 2018 539.196 lei în creștere față de 2018 — 276.676 lei −262.520 lei 1
2018 201.768 lei în scădere față de 2017 −1.573 lei în creștere față de 2017 480.517 lei în creștere față de 2017 — 215.953 lei −264.564 lei 1 în scădere față de 2017
2017 246.282 lei în creștere față de 2016 −20.997 lei în creștere față de 2016 413.450 lei în creștere față de 2016 — 150.458 lei −262.992 lei 2
2016 221.222 lei −21.897 lei 366.387 lei — 124.392 lei −241.995 lei 2

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.