PAPALAIR SRL

Radiată din 25 august 2022. Această firmă nu mai este în funcțiune.

PAPALAIR SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 38394883, Nr. Reg. Com. J40/17965/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5110 - Transporturi aeriene de pasageri. Societatea a fost înființată la data de 24 octombrie 2017. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, SPL. UNIRII, NR.281-283. Societatea este radiată din data de 25 august 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PAPALAIR SRL
CUI
38394883
Stare
Radiată din 25 august 2022
Nr. Registrul Comerțului
J40/17965/2017
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
24 octombrie 2017
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, SPL. UNIRII, NR.281-283
Cod CAEN
5110
Domeniu de activitate
Transporturi aeriene de pasageri

Situații financiare

În 2021, PAPALAIR SRL a raportat o cifră de afaceri de 4.403.265 lei, o pierdere netă de 1.243.805 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−6,0 mil.−4,0 mil.−2,0 mil.02,0 mil.4,0 mil.6,0 mil.201720182019202020212018 · Cifra de afaceri: 2.143.268 lei2019 · Cifra de afaceri: 2.141.595 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.173.230 lei2021 · Cifra de afaceri: 4.403.265 lei2017 · Profit net: −2.691 lei2018 · Profit net: 677.168 lei2019 · Profit net: −3.384.082 lei2020 · Profit net: −4.574.818 lei2021 · Profit net: −1.243.805 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 2.143.268 lei20182019: 2.141.595 lei20192020: 2.173.230 lei20202021: 4.403.265 lei4,4 mil.2021
Profit net lei
2017: −2.691 lei20172018: 677.168 lei677 mii20182019: −3.384.082 lei20192020: −4.574.818 lei−4,6 mil.20202021: −1.243.805 lei−1,2 mil.2021
Indicatori financiari pe ani pentru PAPALAIR SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2021 4.403.265 lei în creștere față de 2020 −1.243.805 lei în creștere față de 2020 29.161.349 lei în creștere față de 2020 18.356.625 lei 5.530.305 lei −5.274.419 lei 1
2020 2.173.230 lei în creștere față de 2019 −4.574.818 lei în scădere față de 2019 27.880.032 lei în creștere față de 2019 20.104.875 lei 3.713.628 lei −4.771.419 lei 1 în scădere față de 2019
2019 2.141.595 lei în scădere față de 2018 −3.384.082 lei în scădere față de 2018 27.455.333 lei în creștere față de 2018 21.853.125 lei 3.602.693 lei −2.709.405 lei 2 în creștere față de 2018
2018 2.143.268 lei 677.168 lei în creștere față de 2017 25.062.328 lei în creștere față de 2017 23.601.375 lei 2.135.630 lei 674.677 lei 1
2017 — −2.691 lei 3.381 lei — 890 lei −2.491 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare