PARC RIU INVEST SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Braşov, România. Date de identificare: CUI 18391939, Nr. Reg. Com. J2006000358086. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6812 - Lucrari de instalatii electrice. Societatea a fost înființată la data de 17 februarie 2006. Sediul social este situat la: JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.19, SPATIUL 1, BL.C5, ET.5, AP.27, cod poștal 500090. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 21 iunie 2016. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- PARC RIU INVEST SRL
- CUI
- 18391939
- Stare
- Inactivă fiscal din 21 iunie 2016
- Nr. Registrul Comerțului
- J2006000358086
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 17 februarie 2006
- Județ
- Brașov
- Sediul social
- JUD. BRAŞOV, MUN. BRAŞOV, STR. MIHAIL KOGĂLNICEANU, NR.19, SPATIUL 1, BL.C5, ET.5, AP.27
- Cod poștal
- 500090
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 6812
- Domeniu de activitate
- Lucrari de instalatii electrice
Situații financiare
În 2024, PARC RIU INVEST SRL a raportat un profit net de 0 lei și un număr mediu de 1 salariat.
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | 0 lei în creștere față de 2023 | 2.569.639 lei | 2.410.138 lei | 2.173 lei | −157.328 lei | 1 |
| 2023 | — | −15.059 lei în scădere față de 2022 | 2.569.639 lei în creștere față de 2022 | 2.410.138 lei | 2.173 lei | −157.328 lei | — |
| 2022 | — | −281 lei în creștere față de 2021 | 2.559.075 lei în scădere față de 2021 | 2.410.138 lei | 6.669 lei | −142.268 lei | — |
| 2021 | — | −204.409 lei în scădere față de 2020 | 2.565.576 lei în scădere față de 2020 | 2.410.138 lei | 13.451 lei | −141.987 lei | — |
| 2020 | — | −13.040 lei | 2.607.992 lei | 2.438.024 lei | 232.390 lei | 62.422 lei | — |
| 2019 | — | −13.040 lei | 2.607.992 lei | 2.438.024 lei | 232.390 lei | 62.422 lei | — |
| 2018 | — | −13.040 lei | 2.607.992 lei | 2.438.024 lei | 232.390 lei | 62.422 lei | — |
| 2017 | — | −13.040 lei | 2.607.992 lei | 2.438.024 lei | 232.390 lei | 62.422 lei | — |
| 2016 | — | −13.040 lei | 2.607.992 lei | 2.438.024 lei | 232.390 lei | 62.422 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
