PARTNER CONS INSTAG S.R.L.

PARTNER CONS INSTAG S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Argeş, România. Date de identificare: CUI 38766375, Nr. Reg. Com. J2018000206036. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4299 - Lucrari de constructii a altor proiecte ingineresti n.c.a. Societatea a fost înființată la data de 30 ianuarie 2018. Sediul social este situat la: JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. DEPOZITELOR, NR.29, CAMERA 10, ET.1, cod poștal 110078. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PARTNER CONS INSTAG S.R.L.
CUI
38766375
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2018000206036
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
30 ianuarie 2018
Județ
Argeș
Sediul social
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. DEPOZITELOR, NR.29, CAMERA 10, ET.1
Cod poștal
110078
Cod CAEN
4299
Domeniu de activitate
Lucrari de constructii a altor proiecte ingineresti n.c.a.

Situații financiare

În 2025, PARTNER CONS INSTAG S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.345.744 lei, un profit net de 22.686 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.2,5 mil.2018202420252018 · Cifra de afaceri: 12.569 lei2024 · Cifra de afaceri: 2.278.110 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.345.744 lei2018 · Profit net: 238.433 lei2024 · Profit net: 307.634 lei2025 · Profit net: 22.686 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 12.569 lei20182024: 2.278.110 lei2,3 mil.20242025: 1.345.744 lei1,3 mil.2025
Profit net lei
2018: 238.433 lei20182024: 307.634 lei308 mii20242025: 22.686 lei23 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PARTNER CONS INSTAG S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.345.744 lei în scădere față de 2024 22.686 lei în scădere față de 2024 2.669.552 lei în scădere față de 2024 324.048 lei 3.090.607 lei 745.103 lei 1 în scădere față de 2024
2024 2.278.110 lei în creștere față de 2018 307.634 lei în creștere față de 2018 6.554.540 lei în creștere față de 2018 75.132 lei 7.539.710 lei 1.048.403 lei 3 în creștere față de 2018
2018 12.569 lei 238.433 lei 26.626 lei — 265.259 lei 238.633 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare