PARTY COLLECTIONS S.R.L.-D.

PARTY COLLECTIONS S.R.L.-D. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 42899302, Nr. Reg. Com. J40/9651/2020. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4791 - Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet. Societatea a fost înființată la data de 11 august 2020. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. VICINA, NR.1, BL.32, SC.2, ET.5, AP.89, cod poștal 051925. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PARTY COLLECTIONS S.R.L.-D.
CUI
42899302
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J40/9651/2020
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
11 august 2020
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 5, STR. VICINA, NR.1, BL.32, SC.2, ET.5, AP.89
Cod poștal
051925
Cod CAEN
4791
Domeniu de activitate
Comert cu amanuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet

Situații financiare

În 2025, PARTY COLLECTIONS S.R.L.-D. a raportat o pierdere netă de 33 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−20 mii020 mii40 mii60 mii80 mii2020202120222023202420252020 · Cifra de afaceri: 15.543 lei2021 · Cifra de afaceri: 47.025 lei2022 · Cifra de afaceri: 70.241 lei2023 · Cifra de afaceri: 42.247 lei2024 · Cifra de afaceri: 44.682 lei2020 · Profit net: −3.155 lei2021 · Profit net: 6.594 lei2022 · Profit net: 19.011 lei2023 · Profit net: 7.462 lei2024 · Profit net: 24.138 lei2025 · Profit net: −33 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2020: 15.543 lei20202021: 47.025 lei20212022: 70.241 lei70 mii20222023: 42.247 lei20232024: 44.682 lei45 mii2024
Profit net lei
2020: −3.155 lei−3 mii20202021: 6.594 lei20212022: 19.011 lei20222023: 7.462 lei20232024: 24.138 lei24 mii20242025: −33 lei−332025
Indicatori financiari pe ani pentru PARTY COLLECTIONS S.R.L.-D.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −33 lei în scădere față de 2024 2.976 lei 27.288 lei 29.905 lei 54.217 lei —
2024 44.682 lei în creștere față de 2023 24.138 lei în creștere față de 2023 2.976 lei în creștere față de 2023 27.321 lei 29.905 lei 54.250 lei —
2023 42.247 lei în scădere față de 2022 7.462 lei în scădere față de 2022 1.483 lei în scădere față de 2022 27.721 lei 3.874 lei 30.112 lei —
2022 70.241 lei în creștere față de 2021 19.011 lei în creștere față de 2021 15.194 lei în scădere față de 2021 28.121 lei 9.723 lei 22.650 lei —
2021 47.025 lei în creștere față de 2020 6.594 lei în creștere față de 2020 27.201 lei în creștere față de 2020 26.121 lei 4.719 lei 3.639 lei —
2020 15.543 lei −3.155 lei 7.949 lei — 4.994 lei −2.955 lei —

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare