PAŞCĂU CONSTRUCT S.R.L.

PAŞCĂU CONSTRUCT S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Bacău, România. Date de identificare: CUI 41125133, Nr. Reg. Com. J2019000990048. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4100 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 16 mai 2019. Sediul social este situat la: JUD. BACĂU, SAT RACOVA COM. RACOVA, STR. PRINCIPALĂ, NR.85. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PAŞCĂU CONSTRUCT S.R.L.
CUI
41125133
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J2019000990048
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
16 mai 2019
Județ
Bacău
Sediul social
JUD. BACĂU, SAT RACOVA COM. RACOVA, STR. PRINCIPALĂ, NR.85
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
4100
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, PAŞCĂU CONSTRUCT S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 1.344.464 lei, un profit net de 502.132 lei și un număr mediu de 5 salariați.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−500 mii0500 mii1,0 mil.1,5 mil.2,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 700.795 lei2020 · Cifra de afaceri: 896.791 lei2021 · Cifra de afaceri: 894.863 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.817.814 lei2023 · Cifra de afaceri: 316.104 lei2025 · Cifra de afaceri: 1.344.464 lei2019 · Profit net: 531.559 lei2020 · Profit net: 794.419 lei2021 · Profit net: 747.178 lei2022 · Profit net: 1.568.876 lei2023 · Profit net: 37.368 lei2024 · Profit net: −108.193 lei2025 · Profit net: 502.132 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 700.795 lei20192020: 896.791 lei20202021: 894.863 lei20212022: 1.817.814 lei1,8 mil.20222023: 316.104 lei20232025: 1.344.464 lei1,3 mil.2025
Profit net lei
2019: 531.559 lei20192020: 794.419 lei20202021: 747.178 lei20212022: 1.568.876 lei1,6 mil.20222023: 37.368 lei20232024: −108.193 lei−108 mii20242025: 502.132 lei502 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PAŞCĂU CONSTRUCT S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 1.344.464 lei 502.132 lei în creștere față de 2024 143.526 lei în creștere față de 2024 116.960 lei 528.938 lei 502.372 lei 5 în creștere față de 2024
2024 — −108.193 lei în scădere față de 2023 128.565 lei în creștere față de 2023 143.700 lei 2.231 lei 17.366 lei 1 în scădere față de 2023
2023 316.104 lei în scădere față de 2022 37.368 lei în scădere față de 2022 93.589 lei în scădere față de 2022 182.896 lei 36.252 lei 125.559 lei 2
2022 1.817.814 lei în creștere față de 2021 1.568.876 lei în creștere față de 2021 182.158 lei în creștere față de 2021 120.946 lei 1.630.328 lei 1.569.116 lei 2 în scădere față de 2021
2021 894.863 lei în scădere față de 2020 747.178 lei în scădere față de 2020 26.532 lei în creștere față de 2020 9.097 lei 764.853 lei 747.418 lei 4 în creștere față de 2020
2020 896.791 lei în creștere față de 2019 794.419 lei în creștere față de 2019 8.359 lei în scădere față de 2019 11.973 lei 1.002.564 lei 1.006.178 lei 2 în scădere față de 2019
2019 700.795 lei 531.559 lei 12.347 lei 23.266 lei 520.840 lei 531.759 lei 4

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare