PASSION MOVING&STORAGE SRL

Inactivă fiscal din 8 decembrie 2022. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

PASSION MOVING&STORAGE SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 36700919, Nr. Reg. Com. J40/14442/2016. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 4942 - Servicii de mutare. Societatea a fost înființată la data de 2 noiembrie 2016. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. DANUBIU, NR.6, BL.6E, SC.4, ET.1, AP.49, cod poștal 031936. Societatea este declarată inactivă fiscal din data de 8 decembrie 2022. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PASSION MOVING&STORAGE SRL
CUI
36700919
Stare
Inactivă fiscal din 8 decembrie 2022
Nr. Registrul Comerțului
J40/14442/2016
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
2 noiembrie 2016
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, STR. DANUBIU, NR.6, BL.6E, SC.4, ET.1, AP.49
Cod poștal
031936
Cod CAEN
4942
Domeniu de activitate
Servicii de mutare

Situații financiare

În 2024, PASSION MOVING&STORAGE SRL a raportat o cifră de afaceri de 5.000 lei, o pierdere netă de 618 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−50 mii−25 mii025 mii50 mii75 mii201720182019202020212022202320242017 · Cifra de afaceri: 46.834 lei2018 · Cifra de afaceri: 69.272 lei2019 · Cifra de afaceri: 14.966 lei2020 · Cifra de afaceri: 5.085 lei2023 · Cifra de afaceri: 9.400 lei2024 · Cifra de afaceri: 5.000 lei2017 · Profit net: 13.247 lei2018 · Profit net: −17.506 lei2019 · Profit net: −17.212 lei2020 · Profit net: −19.237 lei2021 · Profit net: −31.578 lei2022 · Profit net: −6.655 lei2023 · Profit net: 5.985 lei2024 · Profit net: −618 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2017: 46.834 lei20172018: 69.272 lei69 mii20182019: 14.966 lei20192020: 5.085 lei20202023: 9.400 lei20232024: 5.000 lei5 mii2024
Profit net lei
2017: 13.247 lei13 mii'172018: −17.506 lei'182019: −17.212 lei'192020: −19.237 lei'202021: −31.578 lei−32 mii'212022: −6.655 lei'222023: 5.985 lei'232024: −618 lei−618'24
Indicatori financiari pe ani pentru PASSION MOVING&STORAGE SRL
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2024 5.000 lei în scădere față de 2023 −618 lei în scădere față de 2023 73.374 lei în creștere față de 2023 — — −73.374 lei —
2023 9.400 lei 5.985 lei în creștere față de 2022 73.056 lei în scădere față de 2022 — 300 lei −72.756 lei —
2022 — −6.655 lei în creștere față de 2021 78.741 lei în creștere față de 2021 — — −78.741 lei —
2021 — −31.578 lei în scădere față de 2020 75.012 lei în creștere față de 2020 2.926 lei — −72.086 lei —
2020 5.085 lei în scădere față de 2019 −19.237 lei în scădere față de 2019 65.114 lei în creștere față de 2019 20.479 lei 4.477 lei −40.508 lei —
2019 14.966 lei în scădere față de 2018 −17.212 lei în creștere față de 2018 61.636 lei în scădere față de 2018 38.033 lei 2.682 lei −21.271 lei 1
2018 69.272 lei în creștere față de 2017 −17.506 lei în scădere față de 2017 64.771 lei în creștere față de 2017 55.587 lei 5.125 lei −4.059 lei 1
2017 46.834 lei 13.247 lei 1.830 lei — 16.171 lei 13.447 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare

Ai o afacere, îți promovezi brandul personal sau reprezinți o instituție publică?

Publică un articol, comunicat, publireportaj sau anunț, inclusiv un anunț de angajare, cu imagini și linkuri utile. Materialul poate fi descoperit de cititori și prin motoarele de căutare.

Publică materialul tău pe Startup365 - Catalog Firme

Servicii digitale pentru afacerea ta

Descoperă soluțiile dezvoltate pentru promovare, găzduire web, comunicare și administrarea afacerii tale online.