PATEX STIL SRL este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Olt, România. Date de identificare: CUI 23221779, Nr. Reg. Com. J28/147/2008. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 1413 - Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp). Societatea a fost înființată la data de 8 februarie 2008. Sediul social este situat la: JUD. OLT, SAT DRĂGHICENI COM. DRĂGHICENI, STR. PRINCIPALĂ, NR.87, cod poștal 237160. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- PATEX STIL SRL
- CUI
- 23221779
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J28/147/2008
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 8 februarie 2008
- Județ
- Olt
- Sediul social
- JUD. OLT, SAT DRĂGHICENI COM. DRĂGHICENI, STR. PRINCIPALĂ, NR.87
- Cod poștal
- 237160
- Date de contact
- Disponibile după autentificare
- Cod CAEN
- 1413
- Domeniu de activitate
- Fabricarea altor articole de imbracaminte (exclusiv lenjeria de corp)
Situații financiare
În 2025, PATEX STIL SRL a raportat o cifră de afaceri de 1.566 lei, o pierdere netă de 19.520 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.566 lei în scădere față de 2024 | −19.520 lei în scădere față de 2024 | 358.250 lei în creștere față de 2024 | 82.947 lei | 99.160 lei | −176.143 lei | — |
| 2024 | 42.541 lei în creștere față de 2023 | 3.408 lei în creștere față de 2023 | 336.078 lei în scădere față de 2023 | 82.947 lei | 96.507 lei | −156.624 lei | — |
| 2023 | 12.143 lei în scădere față de 2022 | −78.489 lei în scădere față de 2022 | 342.890 lei în creștere față de 2022 | 82.947 lei | 99.911 lei | −160.032 lei | — |
| 2022 | 62.614 lei în creștere față de 2021 | −9.600 lei în creștere față de 2021 | 210.956 lei în creștere față de 2021 | 7.642 lei | 121.771 lei | −81.543 lei | — |
| 2021 | 39.428 lei | −19.697 lei | 201.102 lei în creștere față de 2020 | 7.642 lei | 121.517 lei | −71.943 lei | — |
| 2020 | — | — | 132.739 lei | 7.642 lei | 72.851 lei | −52.246 lei | — |
| 2019 | — | — | 132.739 lei | 7.642 lei | 72.851 lei | −52.246 lei | — |
| 2018 | 180.750 lei în scădere față de 2017 | 23.013 lei în creștere față de 2017 | 132.739 lei în scădere față de 2017 | 7.642 lei | 72.851 lei | −52.246 lei | — |
| 2017 | 950.674 lei în scădere față de 2016 | −81.617 lei în scădere față de 2016 | 162.199 lei în creștere față de 2016 | 8.472 lei | 78.468 lei | −75.259 lei | — |
| 2016 | 1.338.544 lei | 6.158 lei | 104.173 lei | 13.271 lei | 97.260 lei | 6.358 lei | 41 |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
