PATHWARE S.R.L.

Radiată din 24 iunie 2026. Această firmă nu mai este în funcțiune.

PATHWARE S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Vâlcea, România. Date de identificare: CUI 39339844, Nr. Reg. Com. J38/383/2018. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 14 mai 2018. Sediul social este situat la: JUD. VÂLCEA, SAT PRIPORU COM. VLĂDEŞTI, PRIPORU, NR.221, BIROUL NR. 2, cod poștal 247743. Societatea este radiată din data de 24 iunie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PATHWARE S.R.L.
CUI
39339844
Stare
Radiată din 24 iunie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J38/383/2018
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 mai 2018
Județ
Vâlcea
Sediul social
JUD. VÂLCEA, SAT PRIPORU COM. VLĂDEŞTI, PRIPORU, NR.221, BIROUL NR. 2
Cod poștal
247743
Cod CAEN
6201
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, PATHWARE S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 887.840 lei, un profit net de 48.258 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
0250 mii500 mii750 mii1,0 mil.1,3 mil.201820192020202120222023202420252018 · Cifra de afaceri: 206.744 lei2019 · Cifra de afaceri: 341.820 lei2020 · Cifra de afaceri: 491.553 lei2021 · Cifra de afaceri: 438.384 lei2022 · Cifra de afaceri: 1.067.220 lei2023 · Cifra de afaceri: 1.065.780 lei2024 · Cifra de afaceri: 1.107.010 lei2025 · Cifra de afaceri: 887.840 lei2018 · Profit net: 123.293 lei2019 · Profit net: 181.577 lei2020 · Profit net: 194.887 lei2021 · Profit net: 21.855 lei2022 · Profit net: 274.955 lei2023 · Profit net: 164.214 lei2024 · Profit net: 20.223 lei2025 · Profit net: 48.258 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2018: 206.744 lei'182019: 341.820 lei'192020: 491.553 lei'202021: 438.384 lei'212022: 1.067.220 lei'222023: 1.065.780 lei'232024: 1.107.010 lei1,1 mil.'242025: 887.840 lei888 mii'25
Profit net lei
2018: 123.293 lei'182019: 181.577 lei'192020: 194.887 lei'202021: 21.855 lei'212022: 274.955 lei275 mii'222023: 164.214 lei'232024: 20.223 lei'242025: 48.258 lei48 mii'25
Indicatori financiari pe ani pentru PATHWARE S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 887.840 lei în scădere față de 2024 48.258 lei în creștere față de 2024 67.091 lei în creștere față de 2024 2.167 lei 131.383 lei 66.459 lei 1
2024 1.107.010 lei în creștere față de 2023 20.223 lei în scădere față de 2023 42.604 lei în scădere față de 2023 2.523 lei 60.504 lei 20.423 lei 1
2023 1.065.780 lei în scădere față de 2022 164.214 lei în scădere față de 2022 66.671 lei în creștere față de 2022 2.850 lei 228.235 lei 164.414 lei 1
2022 1.067.220 lei în creștere față de 2021 274.955 lei în creștere față de 2021 58.290 lei în creștere față de 2021 — 333.445 lei 275.155 lei 1
2021 438.384 lei în scădere față de 2020 21.855 lei în scădere față de 2020 51.134 lei în creștere față de 2020 — 52.709 lei 22.055 lei 1
2020 491.553 lei în creștere față de 2019 194.887 lei în creștere față de 2019 25.423 lei în creștere față de 2019 — 220.510 lei 195.087 lei 1
2019 341.820 lei în creștere față de 2018 181.577 lei în creștere față de 2018 21.181 lei în creștere față de 2018 — 202.958 lei 181.777 lei 1
2018 206.744 lei 123.293 lei 12.439 lei — 135.932 lei 123.493 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare