PAUSE HOLDINGS S.R.L.

Activitate suspendată din 10 septembrie 2026. Firma există, dar nu își desfășoară normal activitatea.

PAUSE HOLDINGS S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Municipiul Bucureşti, România. Date de identificare: CUI 40601980, Nr. Reg. Com. J2019001585409. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 7311 - Activitati ale agentiilor de publicitate. Societatea a fost înființată la data de 8 februarie 2019. Sediul social este situat la: MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR ŞOLDANULUI, NR.83, MANSARDA. CAMERA 1. Societatea are activitatea suspendată din data de 10 septembrie 2026. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PAUSE HOLDINGS S.R.L.
CUI
40601980
Stare
Activitate suspendată din 10 septembrie 2026
Nr. Registrul Comerțului
J2019001585409
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
8 februarie 2019
Județ
București
Sediul social
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 4, STR ŞOLDANULUI, NR.83, MANSARDA. CAMERA 1
Cod CAEN
7311
Domeniu de activitate
Activitati ale agentiilor de publicitate

Situații financiare

În 2025, PAUSE HOLDINGS S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 82.920 lei, o pierdere netă de 37.985 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−200 mii−100 mii0100 mii200 mii300 mii20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 139.876 lei2020 · Cifra de afaceri: 218.901 lei2021 · Cifra de afaceri: 155.393 lei2023 · Cifra de afaceri: 36.577 lei2024 · Cifra de afaceri: 50.037 lei2025 · Cifra de afaceri: 82.920 lei2019 · Profit net: −84.057 lei2020 · Profit net: −125.043 lei2021 · Profit net: −31.681 lei2022 · Profit net: −29.145 lei2023 · Profit net: 4.661 lei2024 · Profit net: −142.753 lei2025 · Profit net: −37.985 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 139.876 lei20192020: 218.901 lei219 mii20202021: 155.393 lei20212023: 36.577 lei20232024: 50.037 lei20242025: 82.920 lei83 mii2025
Profit net lei
2019: −84.057 lei20192020: −125.043 lei20202021: −31.681 lei20212022: −29.145 lei20222023: 4.661 lei5 mii20232024: −142.753 lei−143 mii20242025: −37.985 lei−38 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PAUSE HOLDINGS S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 82.920 lei în creștere față de 2024 −37.985 lei în creștere față de 2024 491.932 lei în scădere față de 2024 6.173 lei 40.257 lei −445.502 lei —
2024 50.037 lei în creștere față de 2023 −142.753 lei în scădere față de 2023 508.985 lei în creștere față de 2023 13.031 lei 88.437 lei −407.517 lei —
2023 36.577 lei 4.661 lei în creștere față de 2022 284.165 lei în creștere față de 2022 3.309 lei 16.092 lei −264.764 lei —
2022 — −29.145 lei în creștere față de 2021 284.128 lei în creștere față de 2021 4.488 lei 10.214 lei −269.426 lei —
2021 155.393 lei în scădere față de 2020 −31.681 lei în creștere față de 2020 281.456 lei în creștere față de 2020 6.052 lei 34.521 lei −240.281 lei 1
2020 218.901 lei în creștere față de 2019 −125.043 lei în scădere față de 2019 261.685 lei în creștere față de 2019 7.617 lei 44.499 lei −208.900 lei —
2019 139.876 lei −84.057 lei 143.079 lei 5.921 lei 53.301 lei −83.857 lei 0

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare