PAVEL ŞI MOTREANU BAR S.R.L.

PAVEL ŞI MOTREANU BAR S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Caraş-Severin, România. Date de identificare: CUI 40839517, Nr. Reg. Com. J11/273/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 5630 - Baruri si alte activitati de servire a bauturilor. Societatea a fost înființată la data de 25 martie 2019. Sediul social este situat la: JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, CAL. CARANSEBEŞULUI, NR.8A, SC.5, ET.1, AP.5. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PAVEL ŞI MOTREANU BAR S.R.L.
CUI
40839517
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J11/273/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
25 martie 2019
Județ
Caraș-Severin
Sediul social
JUD. CARAŞ-SEVERIN, MUN. REŞIŢA, CAL. CARANSEBEŞULUI, NR.8A, SC.5, ET.1, AP.5
Date de contact
Disponibile după autentificare
Cod CAEN
5630
Domeniu de activitate
Baruri si alte activitati de servire a bauturilor

Situații financiare

În 2025, PAVEL ŞI MOTREANU BAR S.R.L. a raportat o cifră de afaceri de 24.597 lei, o pierdere netă de 5.500 lei și un număr mediu de 1 salariat.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−25 mii025 mii50 mii75 mii100 mii125 mii20212022202420252021 · Cifra de afaceri: 114.412 lei2022 · Cifra de afaceri: 94.821 lei2024 · Cifra de afaceri: 73.629 lei2025 · Cifra de afaceri: 24.597 lei2021 · Profit net: 31.356 lei2022 · Profit net: 18.661 lei2024 · Profit net: 3.853 lei2025 · Profit net: −5.500 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2021: 114.412 lei114 mii20212022: 94.821 lei20222024: 73.629 lei20242025: 24.597 lei25 mii2025
Profit net lei
2021: 31.356 lei31 mii20212022: 18.661 lei20222024: 3.853 lei20242025: −5.500 lei−6 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PAVEL ŞI MOTREANU BAR S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 24.597 lei în scădere față de 2024 −5.500 lei în scădere față de 2024 98.468 lei în creștere față de 2024 — 221.705 lei 123.237 lei 1
2024 73.629 lei în scădere față de 2022 3.853 lei în scădere față de 2022 40.323 lei în creștere față de 2022 — 169.060 lei 128.737 lei 1
2022 94.821 lei în scădere față de 2021 18.661 lei în scădere față de 2021 35.884 lei în creștere față de 2021 — 148.734 lei 112.850 lei 1
2021 114.412 lei 31.356 lei 20.804 lei — 114.994 lei 94.190 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare