PAY24 SOLUTION ROMANIA S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 38438181, Nr. Reg. Com. J12/6294/2017. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6201 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 2 noiembrie 2017. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OBSERVATORULUI, NR.113 A, ET.2, AP.10. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.
Date de identificare
- Denumire
- PAY24 SOLUTION ROMANIA S.R.L.
- CUI
- 38438181
- Stare
- În funcțiune
- Nr. Registrul Comerțului
- J12/6294/2017
- Formă legală
- SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
- Data înființării
- 2 noiembrie 2017
- Județ
- Cluj
- Sediul social
- JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. OBSERVATORULUI, NR.113 A, ET.2, AP.10
- Cod CAEN
- 6201
- Domeniu de activitate
- Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)
Situații financiare
În 2025, PAY24 SOLUTION ROMANIA S.R.L. a raportat un profit net de 0 lei.
- Cifra de afaceri
- Profit net
| An | Cifră de afaceri | Profit net | Datorii | Active imobilizate | Active circulante | Capitaluri proprii | Salariați |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | 0 lei | 162.878 lei în scădere față de 2024 | 159.530 lei | 53.953 lei | 50.605 lei | — |
| 2024 | — | 0 lei în scădere față de 2023 | 162.879 lei | 159.530 lei | 53.954 lei | 50.605 lei | — |
| 2023 | — | 450 lei în creștere față de 2022 | 162.879 lei în scădere față de 2022 | 159.530 lei | 53.954 lei | 50.605 lei | — |
| 2022 | — | −450 lei în scădere față de 2021 | 163.328 lei în creștere față de 2021 | 162.338 lei | 53.954 lei | 52.964 lei | — |
| 2021 | — | 0 lei | 162.928 lei | 161.338 lei | 54.004 lei | 52.414 lei | — |
| 2020 | — | 0 lei în scădere față de 2019 | 162.928 lei | 161.338 lei | 54.004 lei | 52.414 lei | — |
| 2019 | 65.800 lei în scădere față de 2018 | 32.930 lei în creștere față de 2018 | 162.928 lei în creștere față de 2018 | 161.338 lei | 54.004 lei | 52.414 lei | 1 |
| 2018 | 100.172 lei | 21.919 lei în creștere față de 2017 | 137.702 lei în creștere față de 2017 | 156.460 lei | 726 lei | 19.484 lei | 1 |
| 2017 | — | −3.435 lei | 4.900 lei | 122 lei | 2.343 lei | −2.435 lei | — |
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.
