PAYMENT TECH S.R.L.

PAYMENT TECH S.R.L. este o societate de tip SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ, înregistrată în județul Cluj, România. Date de identificare: CUI 41524991, Nr. Reg. Com. J12/3240/2019. Activitatea principală este încadrată la codul CAEN 6392 - Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client). Societatea a fost înființată la data de 14 august 2019. Sediul social este situat la: JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. REGELE FERDINAND, NR.22-26, NIVELUL 3 AL CENTRULUI COMERCIAL CENTRAL. Informațiile prezentate reflectă datele disponibile la momentul înregistrării.

Date de identificare

Denumire
PAYMENT TECH S.R.L.
CUI
41524991
Stare
În funcțiune
Nr. Registrul Comerțului
J12/3240/2019
Formă legală
SOCIETATE COMERCIALĂ CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ
Data înființării
14 august 2019
Județ
Cluj
Sediul social
JUD. CLUJ, MUN. CLUJ-NAPOCA, STR. REGELE FERDINAND, NR.22-26, NIVELUL 3 AL CENTRULUI COMERCIAL CENTRAL
Cod CAEN
6392
Domeniu de activitate
Activitati de realizare a soft-ului la comanda (software orientat client)

Situații financiare

În 2025, PAYMENT TECH S.R.L. a raportat o pierdere netă de 17.950 lei.

Cifra de afaceri și profitul net lei
−1,0 mil.01,0 mil.2,0 mil.3,0 mil.4,0 mil.20192020202120222023202420252019 · Cifra de afaceri: 3.854.854 lei2020 · Cifra de afaceri: 2.922.005 lei2021 · Cifra de afaceri: 2.620.733 lei2019 · Profit net: 3.757.758 lei2020 · Profit net: 2.917.699 lei2021 · Profit net: 2.421.350 lei2022 · Profit net: −255.803 lei2023 · Profit net: −45.606 lei2024 · Profit net: −13.199 lei2025 · Profit net: −17.950 lei
  • Cifra de afaceri
  • Profit net
Cifra de afaceri lei
2019: 3.854.854 lei3,9 mil.20192020: 2.922.005 lei20202021: 2.620.733 lei2,6 mil.2021
Profit net lei
2019: 3.757.758 lei3,8 mil.20192020: 2.917.699 lei20202021: 2.421.350 lei20212022: −255.803 lei−256 mii20222023: −45.606 lei20232024: −13.199 lei20242025: −17.950 lei−18 mii2025
Indicatori financiari pe ani pentru PAYMENT TECH S.R.L.
AnCifră de afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluri propriiSalariați
2025 — −17.950 lei în scădere față de 2024 618.950 lei în creștere față de 2024 — 42.034 lei −575.611 lei —
2024 — −13.199 lei în creștere față de 2023 596.672 lei în scădere față de 2023 — 38.563 lei −557.661 lei —
2023 — −45.606 lei în creștere față de 2022 1.226.762 lei în scădere față de 2022 — 682.300 lei −544.462 lei —
2022 — −255.803 lei în scădere față de 2021 9.737.710 lei în creștere față de 2021 — 9.238.854 lei −498.856 lei 1
2021 2.620.733 lei în scădere față de 2020 2.421.350 lei în scădere față de 2020 29.342 lei în scădere față de 2020 2.157 lei 2.694.197 lei 2.667.408 lei 1
2020 2.922.005 lei în scădere față de 2019 2.917.699 lei în scădere față de 2019 38.937 lei în creștere față de 2019 7.333 lei 3.186.490 lei 3.155.276 lei 1
2019 3.854.854 lei 3.757.758 lei 8.509 lei — 3.767.267 lei 3.758.758 lei 1

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor. Valorile negative reprezintă pierderi sau capitaluri negative.

Administratori și reprezentanți legali

Disponibili după autentificare